Календар рибака на 5 днів

Фаза місяця є одним з факторів, який впливає на поведінку риби. Незалежно від досвіду рибалки, враховувати цей фактор потрібно для планування майбутньої риболовної подорожі. Ви можете ознайомитись з календарем рибалки на 5 днів прямо зараз:

Сьогодні, 24.06.2024
Waning Gibbous
Спадаючий місяць
Кльов:
Поганий
25.06.2024
Waning Gibbous
Спадаючий місяць
Кльов:
Поганий
26.06.2024
Waning Gibbous
Спадаючий місяць
Кльов:
Хороший
27.06.2024
Waning Gibbous
Спадаючий місяць
Кльов:
Хороший
28.06.2024
Third Quarter
Остання чверть
Кльов:
Хороший

Як це працює?

Загалом існує 8 фаз місяця, які можуть спрогнозувати активність риби на найближчий час. ФішХаб аналізує поточну фазу місяця та показує календар рибалки на 5 днів, який визначає активність риби. Вам не потрібно витрачати час на аналіз фази місяця для визначення перспективного часу рибалки, адже ФішХаб усе зробив за вас.

Які ще важливі фактори впливають на клювання?

Звісно, окрім фази місяця важливу роль грає ще один із факторів, як погодні умови. Окрім цього існують ще безліч факторів, які визначають активність риби. Потрібно розуміти, що для визначення більш точного прогнозу клювання, потрібно враховувати інші фактори, як поведінка риби відносно тиску, погодних умов та інше. ФішХаб розробив власний прогноз клювання аналізуючи пріоритетні фактори та пропонує визначити прогноз на тому місці, яке ви плануєте відвідати.

Російською

Прогноз кльову у твоєму смартфоні 🐠