Sea Fishing

925

Sea Fishing.PRO - це перший в Україні спеціалізований рибальський магазин, який присвячений виключно морській риболовлі. У нас ви знайдете найширший асортимент снастей для риболовлі в Норвегії, а також для риболовлі в теплих морях.

Ви легко і швидко здійсните пошук товару на нашому сайті. Вам не доведеться шукати потрібну річ в безлічі розділів і категорій, у нас все просто - снасті для морської риболовлі, і більше нічого зайвого!

Ви знайдете у нас: котушки для морської риболовлі, човнові вудилища, троллінгові вудилища, електрокатушки, пількери, оснащення для лову тріски, оснащення для трофейного палтуса, силіконові приманки, екіпіровку і багато іншого.

Крім асортименту і сервісу, ми також готові дати максимально об'ємну і професійну консультацію. Ми знаємо всі тонкощі риболовлі в Норвегії, і з легкістю допоможемо вам підібрати оптимальну снасть для лову тріски, мольви, сайди, пікші, палтуса, зубатки.

Наше завдання, забезпечити рибалок якісними рибальськими знаряддями, за розумними цінами. Всі наші покупці, які хоча б раз що-небудь придбали у нас, стають нашими постійними клієнтами.

Ми відповідально ставимося до своєї роботи, і якщо вам з якоїсь причини не підійшов куплений у нас товар, то ми без проблем замінимо вам його на будь-який інший товар еквівалентний сумі вашого замовлення. Або без зайвих питань повернемо вам назад гроші протягом 14 денного терміну, передбаченого законом.

Ми не просто сторінка в інтернеті, у нас є фізична адреса, ми знаходимося в місті Київ, Охтирський провулок 3.

Ви завжди можете приїхати до нас в офіс, ознайомиться з асортиментом, побачити все своїми очима, поспілкуватися, або ж просто забрати свій заздалегідь замовлений товар.Прогноз кльову у твоєму смартфоні 🐠