Уляники

Контакти: +38 066 454 22 23

Уляники відеорезентація

Про Уляники

Якщо Ви вирішили відпочити від суєти сучасного міста, далеко від повсякденних турбот і рутини, кращого місця, ніж "Озеро Уляники" Вам не знайти!  Запрошуємо всіх любителів риболовлі, корпоративного та сімейного відпочинку відвідати один з найкрасивіших куточків Київської області

Чудові умови відпочинку, прекрасна погода, дивовижної краси пейзажі і чудова риболовля дозволяють говорити про озеро Уляники, як про один з кращих місць для риболовлі а також проведення корпоративного та сімейного відпочинку.  Облаштована автостоянка.

Платна риболовля в Київській області - основна, але не єдина можливість провести час на природі. Ви можете поєднати ловлю риби з активним відпочинком на упорядкованих майданчиках з альтанками і приготувати смачні страви з свіже виловленої риби або традиційно посмажити шашлик.

Ми приділяємо особливу увагу організації корпоративного та сімейного відпочинку, тому в той час, коли любителі риболовлі будуть захоплено ловити рибу, інші члени сім'ї або колективу зможуть дихати свіжим повітрям, насолоджуватися тишею, милуватися природою, кататися на конях, відвідувати зоопарк або брати участь в активних іграх.

Загальні характеристики Уляники

 Якщо серед усіх видів дозвілля ви віддаєте перевагу відпочинку в Київській області з риболовлею, то ми запрошуємо вас на платну рибалку в Київській області озеро Уляники!

 

 

Лунний прогноз кльову у твоєму смартфоні 🌙