Ранковий брифінг: Горинь біля Рівного — щука і лин активні
Ранковий брифінг: Горинь біля Рівного — що клює сьогодні?

Останні дні на річці Горинь біля Рівного фіксують підвищену активність щуки після дощів; рибалки повідомляють про серії клювань і повторні атаки на спінінг. Лин присутній серед близько 14 видів у річці, але свіжих звітів про його активність менше — переважно в затоках з травою на 2–4 м глибині.
Де краще рибалити
Топ-локації для ранкового спінінгу: Кричильск, Ремчинці, Смородськ та гирла заток біля Рівного, де щука ганяє малька на 1–3 м. Між селами Метків і Рубче зимувальні ями до 5–7 м дають щільні скупчення риби навесні.
Води та рівні
Горинь — повільна річка з ямами; недавні дощі підвищили рівень і стимулювали жор щуки. Конкретні гідрологічні показники змінні — рибалки радять перевіряти локальні карти клювань на fishermap і форуми rivnefish перед виїздом.
Мікроджиг на світанку
Оптимальна ранкова тактика: легкий спінінг 1–6 г з повільним твічем і паузами на 1–2 м. Ефективні джиги 1–3 г з силіконом 2–3 дюйми в темних і яскравих відтінках для каламутної води; щука частіше атакує низько над дном і в затоках в 5–7 ранку. Для приманок та оснащення рибалки згадують Favorite Impulse та котушку Shimano Stradic CI4+ як зручні поєднання для таких умов.
Короткий сезонний прогноз
Весна і дощі — пік активності щуки (можуть траплятися екземпляри 70+ см). Лин активніший у трав’янистих ділянках на 2–4 м. Актуальні звіти 2024 року радять перевіряти кожного ранку перед виїздом.
Рекомендуємо: швидка безінерційна котушка