Flagman Duel Masters 2020

з 
30.05.2020
 по 
30.05.2020

Увага! Увага! Увага!
Анонсуємо проведення масштабної спортивної події майбутнього сезону – турніру Flagman Duel Masters 2020!

Загальний призовий фонд – 40 000 гривень!
До участі запрошуються всі бажаючі!
Цікава гра на вибування та запекла боротьба – гарантовані!
Особливі умови для учасників Рибальського клубу «Флагман»!

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗВАЖУВАННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАННЯ FLAGMAN DUEL MASTERS


1.Зважування

1.1. До зважування приймається риба, дозволена до вилову Правилами проведення змагань FLAGMAN DUEL MASTERS.

1.2. Результатом зважування є запис Головного судді в протоколі зважування за обов`язковою наявністю підпису спортсмена.

1.3. До моменту зважування спортсмен зобов’язаний тримати садок у воді в межах свого сектора. Рибу із садка для зважування приймає виключно представник суддівської колегії після усного сигналу.

1.4. Відпускання риби в водойму спортсменом здійснюється виключно за сигналом Головного судді та після підписання ним протоколу.

1.5. Зважування риби проводиться шляхом пересипання улову до тари сітчастого типу (або з перфорованим дном) для вільного стікання води. Спортсмен зобов’язаний бути присутнім під час процесу зважування улову і підписати протокол, в якому обов’язково фіксується вага улову.

1.6. Улов спортсмена може бути повторно зважений тільки у випадку:

- клопотання самого спортсмена;

- збою процесу зважування через вихід з ладу штативу або випадання риби з тари зважування;

- заміни ваг у випадку їх технічної несправності.

1.7. У випадку переважування, передбаченого п. 1.6. Положення, улов повторно переміщується в садок та занурюється в воду, а процедура зважування повторно проходить у порядку, визначеного п. 1.5. Положення.

1.8. Зважування улову виконується з максимальною точністю в межах технічного допуску вагів, але з похибкою не більше 10 грамів.

1.9. Під час процедури зважування, судді зобов’язані розташовувати ваги на спеціальному штативі (тринога).

1.10. Після підписання протоколу зважування дуелянтів Головним суддею та сигналу про відпускання риби у водойму, жодні претензії щодо ваги улову від спортсменів або представників спортсменів не приймаються.

2. Визначення переможців

2.1. За кожний грам ваги спортсмену нараховується 1 бал та присвоюється місце у відповідності до кількості балів в зоні.

2.2. Переможцем дуелі вважається спортсмен, що має більшу кількість балів. При рівній кількості балів у дуелянтів, перераховується кількість впійманих риб, і переможцем вважається той спортсмен, у якого середня вага однієї риби більша.

2.3. Дуелянти, що залишилися без улову, визначають спортсмена, що переміг у дуелі шляхом сліпого жереба.

2.4. Нагородження переможців проводиться згідно регламенту зазначеного в Положенні про змагання.

2.5. Під час процедури нагородження обов`язково оголошуються всі спортсмени, що пройшли у наступне коло змагань або посіли підсумкові призові місця змагання, всі заявлені протести з відповідно прийнятими Суддівською колегією рішеннями та санкції, що були застосовані до спортсменів з обов`язковим зазначенням прізвищ цих спортсменів.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ FLAGMAN DUEL MASTERS


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Змагання FLAGMAN DUEL MASTERS поводяться з метою визначення кращих спортсменів, підвищення майстерності спортсменів, підготовки їх для подальшої участі у змаганнях різного рівня з лову риби фідером, пропаганди і популяризації спортивної ловлі риби фідером.


2. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

2.1. До участі у змаганнях допускаються спортсмени та їх тренери, які подали встановленої форми заявки, відповідають вимогам, визначеним Організатором та участь яких є підтвердженою.

2.2. Тренер має право давати спортсмену тільки словесні поради і вказівки та знаходитися в межах сектора спортсмена, який його зареєстрував.


3. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

3.1. Змагання проводяться у форматі дуелей між двома спортсменами.

3.2. Учасники турніру FLAGMAN DUEL MASTERS реєструються загальним списком. Головний суддя шляхом випадкового визначення пар, формує турнірну сітку та розподіляє спортсменів по секторам починаючи з першої пари.

3.3. За результатами етапу змагань вибуває половина учасників. Таким чином після проходження всіх відбіркових етапів у фінальному етапі залишаються чотири пари спортсменів, які і розігрують звання кращих спортсменів турніру.

3.4. За результатами фінальних дуелей визначаються чотири переможці. Переможцем турніру вважається спортсмен з найбільшою вагою серед переможців фінальних дуелей.

3.5. Кількість часу для ловлі риби складає 5 (п’ять) годин. Лов риби починається сигналом «Старт» та завершується сигналом «Фініш».

3.6. Сигнал «Фініш» є сигналом, що припиняє лов риби спортсменами. Після цього сигналу та до оголошення суддею сигналу «Зважування закінчено», спортсменам забороняється виходити з секторів та допускати в сектори спортсменів та інших осіб.


4. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

4.1. В кожному секторі знаходиться один спортсмен. Лов риби спортсменом відбувається за допомогою одного вудлища, оснасткою з одним повідцем та одним одинарним гачком. Загальна довжина фідерного вудилища повинна складати не більше 4 (чотирьох) метрів 57 (п’ятдесяти семи) сантиметрів (15ft).

4.2. На змаганнях дозволяється використовувати лише безпечну для риби оснастку - therunningfeederrig.

4.3. Забороняється використання на будь-яких частинах оснастки додаткових елементів з позитивною плавучістю.

4.4. Забороняється насаджувати на гачок та повідець разом з насадкою (або замість неї) будь-які матеріали не тваринного походження з позитивною плавучістю.

4.5. На змаганнях кількість дозволеної прикормки на один тур змагання на одного спортсмена не має перевищувати: 12 (дванадцяти) літрів прикормки та 2,5 (двох з половиною літрів) літрів тваринної складової прикорми, де мотиля не більше 0,5 (половини) літра.

4.6. Мінімальна дозволена довжина сажа – 3 метри.

4.7. Виносити рибу за межі сектора та/або передавати її другим особам до сигналу «Зважування закінчено» заборонено.

4.8. На змаганнях до заліку приймається вся виловлена риба.

4.9. До заліку приймається риба, яка випадково виловлена не за рот. Навмисне багріння риби забороняється.

4.10. Після закінчення тренування та кожного з турів спортсмен зобов’язаний прибрати після себе сміття в секторі.


5. САНКЦІЇ, ЯКІ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ДО СПОРТСМЕНІВ

5.1. За порушення цих Правил та Положення про змагання до спортсменів застосовуються наступні санкції: зауваження, попередження, зняття зі змагань.

5.2. Всі порушення спортсменами Правил та Положення про змагання, судді зобов’язані фіксувати в письмовому вигляді (протокол порушень) та повідомляти про це Суддівську колегію, яка має право винесення додаткових санкцій.

5.3. Зауваження чи попередження може бути винесене спортсмену суддею або головним суддею. Під час туру змагання спортсмен зобов’язаний припинити ловлю та усунути причину, яка викликала санкцію.

Спонсори