Flagman DUEL Masters Kyiv 2020

з 
04.07.2020
 по 
12.09.2020

Увага! Увага! Увага!

Відкриваємо реєстрацію на турнір Flagman Duel Masters Kyiv 2020

 До участі запрошуються всі бажаючі!
Цікава гра на вибування та запекла боротьба – гарантовані!
 Падарунки всім переможцям дуелей!
Безкоштовно для учасників Рибальського клубу «Флагман»!

Реєстрація триває до 03.06.2020 ❗❗❗


Реєстрація за посиланням => https://bit.ly/3d9ozoq


Жеребкування пройде онлайн 04.06.2020 року

З нетерпінням чекаємо на вас!

Загальне положення про проведення турніру
FLAGMAN DUEL MASTERS KYIV 2020

1. Мета і завдання
1.1. Популяризація культури спортивної ловлі риби фідером.
1.2. Підвищення спортивної майстерності українських спортсменів, вдосконалення техніки володіння сучасними риболовними снастями.
1.3. Визначення переможців та призерів турніру.
2. Жеребкування
2.1. Визначення місць та суперників відбувається дистанційно методом електронного жеребкування, оголошується та публікується у соціальній мережі Facebook
3. Місце і час проведення
3.1. Турнір проводиться попередньо в чотири етапи, а саме:
3.1.1. Перший етап – до 30.06.2020 року – місце та час узгоджується (визначається) учасниками дуелей самостійно. Якщо згоди дійти не вдалося, дуель проходить 27.06. 2020 року на водоймі – м. Київ, Русанівський канал. Якщо один із учасників дуелі не з’явився, в наступний етап проходить його суперник. Публікація результатів здійснюється у соціальній мережі Facebook з використанням хежтегів #FDMK2020 у події.
3.1.2. Другий етап – 04.07.2020 року – м. Київ, Русанівський канал.
3.1.3. Третій етап – 05.09.2020 року – м. Українка, набережна Канівського водосховища.
3.1.4. Фінальний етап – 12.09.2020 року – м. Українка, набережна Канівського водосховища.
3.2. Кількість етапів може бути змінена в залежності від кількості зареєстрованих учасників на перший етап турніру.
4. Статус і характер турніру
4.1. Турнір є неприбутковим та проводиться під егідою громадської організації «Професійна фідерна ліга» громадською організацією «Рибальський клуб «Флагман» згідно даного Положення, Правил проведення турніру та Положення про порядок зважування та визначення переможців турніру FLAGMAN DUEL MASTERS.
4.2. Залік особистий. Допускається наявність одного тренера у кожного спортсмена.
4.3. Сума реєстраційного внеску за участь в кожному етапі складає 150 грн. (сто п’ятдесят гривень). Всі зібрані кошти витрачаються на технічне та суддівське забезпечення, спортивні нагороди. Участь для учасників Рибальського клубу «Флагман» є безкоштовною, за умови попередньої реєстрації.
5. Учасники
5.1. До участі у турнірі допускаються спортсмени, що подали заявки на участь у першому етапі турніру за встановленою формою та участь яких підтверджена Організатором. Реєстрація здійснюється тільки на перший етап, в наступні етапи учасники проходять відповідно до результатів дуелей. Максимальна кількість учасників – 100 осіб. У випадку подання заявок більшої кількості спортсменів, буде сформований резервний список або регламент турніру буде переглянутий.
5.2. Заявка для участі може бути подана до 03.06.2020 року шляхом заповнення форми реєстрації за посиланням: https://bit.ly/3d9ozoq
Жеребкування відбудеться 04.06.2020 року в прямому ефірі.
5.3. Для осіб, що не є учасниками Рибальського клубу «Флагман» заявка для участі у турнірі підтверджується попередньою оплатою стартового внеску Організатору за реквізитами:
Отримувач платежу: громадська організація «Рибальський клуб «Флагман» (ГО «РКФ»);
Банк отримувача: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»;
Номер рахунку: 26002052706018 (UA983206490000026002052706018);
ЄДРПОУ: 42068967;
Розмір: 150 грн.;
Призначення платежу: внесок учасника FDM KYIV 2020 ПІБ (необхідно зазначити свої персональні дані).
6.4. Учасники зобов’язані:
- дотримуватись даного Положення, Правил проведення турніру та Положення про порядок зважування та визначення переможців турніру FLAGMAN DUEL MASTERS;
- дотримуватись розпоряджень та вказівок суддів.
6.5. Учасники турніру несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними даного Положення, Правил проведення турніру та Положення про порядок зважування та визначення переможців турніру FLAGMAN DUEL MASTERS.
7. Організатори. Суддівство
7.1. Турнір проводиться під егідою громадської організації «Професійна фідерна ліга» громадською організацією «Рибальський клуб «Флагман» та за сприяння генерального спонсора ТМ Flagman.
7.2. Безпосереднє проведення та суддівство всіх етапів, крім першого здійснюється суддівською колегією згідно даного Положення, Правил проведення турніру та Положення про порядок зважування та визначення переможців турніру FLAGMAN DUEL MASTERS.
7.3. Судді здійснюють контроль за діями учасників, ведуть протоколи турніру, проводять зважування та нагородження.
7.4. Нагляд за роботою суддів здійснює Головний суддя. Головний суддя та чисельний склад суддівської бригади визначається Організатором.
8. Регламент етапів турніру (крім першого):
8.1. 06:00 – 06:30 – реєстрація учасників;
8.2. 06:30 – 07:00 – жеребкування;
8.3. 07:00- 08:50 – вхід у зону, підготовка обладнання;
8.4. 08:50 – попередній закорм;
8.5. 09:00 - старт туру;
8.6. 14:00 - фініш туру;
8.7. 14:10 – 15:00 – зважування, підведення підсумків туру.
9. Спонсори
9.1. Генеральний спонсор – ТМ Flagman.
10. Нагородний фонд
10.1. Кожен спортсмен, що пройшов у наступний етап отримує заохочувальний подарунок від генерального спонсора турніру – ТМ Flagman.
10.2. Учасники фінальних дуелей (8 спортсменів) будуть змагатися за цінні подарунки від генерального спонсора турніру та ексклюзивну нагородну атрибутику.
11. Заключні положення
11.1. Організатор залишає за собою право змінювати Регламент проведення турніру, розмір нагородного фонду, умови участі спортсменів.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ FLAGMAN DUEL MASTERS 2020

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Турнір FLAGMAN DUEL MASTERS поводяться з метою визначення кращих спортсменів, підвищення майстерності спортсменів, підготовки їх для подальшої участі у змаганнях різного рівня з лову риби фідером, пропаганди і популяризації спортивної ловлі риби фідером.

2. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
2.1. До участі у турнірі допускаються спортсмени та їх тренери, які подали встановленої форми заявки, відповідають вимогам, визначеним Організатором та участь яких є підтвердженою.
2.2. Тренер має право давати спортсмену тільки словесні поради і вказівки та знаходитися в межах сектора спортсмена, який його зареєстрував.

3. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
3.1. Турнір проводиться у форматі дуелей між двома спортсменами.
3.2. Учасники турніру FLAGMAN DUEL MASTERS реєструються загальним списком. Способом електронного жеребкування шляхом випадкового визначення пар, формується турнірна сітка.
3.3. За результатами етапу турніру вибуває половина учасників.
3.4. За результатами фінальних дуелей визначаються переможці. Переможцем турніру вважається спортсмен з найбільшою вагою серед переможців фінальних дуелей.
3.5. Кількість часу для ловлі риби складає 5 (п’ять) годин. Лов риби починається сигналом «Старт» та завершується сигналом «Фініш».
3.6. Сигнал «Фініш» є сигналом, що припиняє лов риби спортсменами. Після цього сигналу та до оголошення суддею сигналу «Зважування закінчено», спортсменам забороняється виходити з секторів та допускати в сектори спортсменів та інших осіб.

4. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
4.1. В кожному секторі знаходиться один спортсмен. Лов риби спортсменом відбувається за допомогою одного вудлища, оснасткою з одним повідцем та одним одинарним гачком. Загальна довжина фідерного вудилища повинна складати не більше 4 (чотирьох) метрів 57 (п’ятдесяти семи) сантиметрів (15ft).
4.2. На турнірі дозволяється використовувати лише безпечну для риби оснастку - the running feeder rig.
4.3. Забороняється використання на будь-яких частинах оснастки додаткових елементів з позитивною плавучістю.
4.4. Забороняється насаджувати на гачок та повідець разом з насадкою (або замість неї) будь-які матеріали не тваринного походження з позитивною плавучістю.
4.5. Кількість дозволеної прикормки на один тур на одного спортсмена не має перевищувати: 12 (дванадцяти) літрів прикормки та 2,5 (двох з половиною літрів) літрів тваринної складової прикорми, де мотиля не більше 0,5 (половини) літра.
4.6. Мінімальна дозволена довжина сажа – 3 метри.
4.7. Виносити рибу за межі сектора та/або передавати її другим особам до сигналу «Зважування закінчено» заборонено.
4.8. До заліку приймається вся виловлена риба.
4.9. До заліку приймається риба, яка випадково виловлена не за рот. Навмисне багріння риби забороняється.
4.10. Після закінчення тренування та кожного з турів спортсмен зобов’язаний прибрати після себе сміття в секторі.

5. САНКЦІЇ, ЯКІ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ДО СПОРТСМЕНІВ
5.1. За порушення цих Правил та Положення про проведення турніру до спортсменів застосовуються наступні санкції: зауваження, попередження, зняття зі змагань.
5.2. Всі порушення спортсменами Правил та Положення про проведення турніру, судді зобов’язані фіксувати в письмовому вигляді (протокол порушень) та повідомляти про це Суддівську колегію, яка має право винесення додаткових санкцій.
5.3. Зауваження чи попередження може бути винесене спортсмену суддею або головним суддею. Під час туру турніру спортсмен зобов’язаний припинити ловлю та усунути причину, яка викликала санкцію.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗВАЖУВАННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТУРНІРУ FLAGMAN DUEL MASTERS 2020

1.Зважування
1.1. До зважування приймається риба, дозволена до вилову Правилами проведення турніру FLAGMAN DUEL MASTERS.
1.2. Результатом зважування є запис Головного судді в протоколі зважування за обов`язковою наявністю підпису спортсмена. У випадку, коли місце та час дуелі узгоджується спортсменами самостійно результатом зважування є запис в протоколі зважування з наявністю підписів обох спортсменів.
1.3. До моменту зважування спортсмен зобов’язаний тримати садок у воді в межах свого сектора.
1.4. Відпускання риби в водойму здійснюється виключно після підписання протоколу зважування спортсменами.
1.5. Зважування риби проводиться шляхом пересипання улову до тари сітчастого типу (або з перфорованим дном) для вільного стікання води. Спортсмен зобов’язаний бути присутнім під час процесу зважування улову і підписати протокол, в якому обов’язково фіксується вага улову.
1.6. Улов спортсмена може бути повторно зважений тільки у випадку:
- клопотання самого спортсмена;
- збою процесу зважування через вихід з ладу штативу або випадання риби з тари зважування;
- заміни ваг у випадку їх технічної несправності.
1.7. У випадку переважування, передбаченого п. 1.6. Положення, улов повторно переміщується в садок та занурюється в воду, а процедура зважування повторно проходить у порядку, визначеного п. 1.5. Положення.
1.8. Зважування улову виконується з максимальною точністю в межах технічного допуску вагів, але з похибкою не більше 10 грамів.
1.9. Після підписання протоколу зважування та відпускання риби у водойму, жодні претензії щодо ваги улову від спортсменів або представників спортсменів не приймаються.
2. Визначення переможців
2.1. За кожний грам ваги спортсмену нараховується 1 бал та присвоюється місце у відповідності до кількості балів.
2.2. Переможцем дуелі вважається спортсмен, що має більшу кількість балів. При рівній кількості балів у дуелянтів, перераховується кількість впійманих риб, і переможцем вважається той спортсмен, у якого середня вага однієї риби більша.
2.3. Дуелянти, що залишилися без улову, визначають спортсмена, що переміг у дуелі шляхом сліпого жереба.
2.4. Нагородження переможців проводиться згідно регламенту зазначеного в Положенні про проведення турніру.
2.5. Під час процедури нагородження обов`язково оголошуються всі спортсмени, що пройшли у наступний етап турніру або посіли підсумкові призові місця, всі заявлені протести з відповідно прийнятими Суддівською колегією рішеннями та санкції, що були застосовані до спортсменів з обов`язковим зазначенням прізвищ цих спортсменів.

Спонсори