Flagman Feeder Tandem - 2020

з 
29.03.2020
 по 
29.03.2020

Раді запросити усіх бажаючих відвідати у нашому місті захід


Який відбудиться 29.03.2020 , а саме - Відкритий фестиваль м. Біла Церква з ловлі риби фідером

Питання, пов'язані зі змаганнями та реєстрацією, слід задавати за телефоном +38(067)502-75 -18 (Бондаренко Леонід Сергійович), письмово - через електронну пошту leonid.bondarenko.83@gmail.com

Відкритий фестиваль м. Біла Церква з ловлі риби
фідером – «Flagman Feeder Tandem - 2020» 29.03.2020

2020р.

1. Цілі та завдання
Відкритий фестиваль м. Біла Церква з ловлі риби фідером – «Flagman Feeder Tandem - 2020» 29.03.2020 покликане сприяти:
1.1. Популяризація риболовного спорту, пропаганда сучасних принципів спортивного рибальства,
охорона навколишнього середовища;
1.2. Підвищення майстерності спортсменів і любителів, обмін досвідом;
1.3. Пропаганді активного відпочинку та утвердження здорового способу життя;
1.4. Змагання проводиться за принципом Fair Play що означає "Грай Чесно".

2. Строки і місце проведення заходу
2.1. Захід проводиться 29 березня 2020 року ( неділя). Київська область, м. Біла Церква, центральний пляж, середнє Білоцерківське водосховище р. Рось., час: п. 7. програма заходу.
2.2.1. Перенесення дати та місця проведення змагання можливе лише за умови – відсутність відповідно до вимог та правил. При цьому, всі учасники будуть попереджені завчасно. Термін попередження - за один день до змагань.
2.2.2. Перенесення дати можливе, при форс мажорних обставинах (різкому погіршенні погоди під час старту, при якій відсутня можливість продовжити змагання).
2.2.3. Резервна дата проведення 12 квітня 2020 (12.04.2019 – неділя).
2.2.4. Якщо погодні умови дозволяють продовжити змагання в рамках розкладу програми заходу, змагання може бути відновлено, або скорочено по тривалості. Якщо погодні умови не поліпшуються, або розклад програми заходу не дозволяє продовжити змагання, то тур вважається чинним, якщо його тривалість склала не менше двох годин.

3. Статус та характер змагань
3.1. Змагання – не комерційне;
3.2. Змагання – відкриті;
3.3. Змагання здійснюється в командному заліку у форматі «тандем».
3.4. Склад команди – 2 (два) учасники;
3.5. Одиночні учасники, які прибули без команд, будуть сформовані в команди на місці реєстрації (до участі, допускаються тільки – двійки);;
3.4. Тривалість змагання – 1 тур;
3.5. Тривалість туру – 5 годин.
3.6. Загальна кількість команд — 21(команд).
3.7. Змагання пройдуть за умови збору мінімуму 9-ти команд.
3.8 Благодійній внесок з одного участника 150 грн, для участників до 18 років та участників АТО - 100 грн ( всі кошти йдуть на призовий фонд та організацію заходу).

4. Учасники. Спортсмени. Безпека та підготовка місця проведення заходу
4.1. Організаційний комітет, керівництво, спонсори, запрошені почесні гості, судді, вболівальники та інші – автоматично набувають статус «Учасник» і знаходячись на території заходу згідно свого статусу виконують умови даного «Положення».
4.2. До змагання допускаються учасники, віком від 12 років (але при супроводі дорослих), з відповідним станом здоров'я, які отримали статус «Спортсмена» п. 4,3.
4.3. Учасники які виконали вимоги п.4.2 – надалі набувають статус «Спортсмена» і згідно свого статусу виконують умови даного «Положення».
4.4. Учасники та спортсмени зобов'язані:
4.4.1. Дотримуватися правил поведінки - даного «Положення», а також морально-етичних норм в суспільстві під час заходу;
4.4.2. Беззаперечно виконувати розпорядження і вказівки суддів;
4.4.3. Нести відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними: правил безпеки на водоймі, недотримання спортивного режиму, невиконання норм поведінки в місцях загального призначення.
4.6. Спортсмену у випадку погіршення стану здоров'я на змаганні - негайно повідомити головного суддю, чи відповідно визначених людей.
4.7. Після закінчення заходу – спортсмени які отримали в користування атрибутику та майно клубу, повинні отримане майно здати особисто відповідальній особі, яка здійснювала видачу.
4.8. Безпека під час проведення заходу:
4.8.1 Усі вимоги і вказівки по безпеці на березі та льоду від МНС м. Біла Церква, а також рятувально-водолазної служби - є обов’язковим для негайного виконання спортсменами та учасниками на протязі усього заходу;
4.8.2. В день змагань тільки після повної перевірки виконаних застережень з безпеки рятувальною службою м. Біла Церква, суддями, та з дозволу головного судді – відбудеться старт змагань .

5. Організація та керівництво проведенням заходу. Суддівство
5.1. Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснює: управління з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, КЗБМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
5.2. Підготовка та організація проведення змагань по місцю проведення заходу покладається безпосередньо на: БЦРГО «Мисливці та Рибалки», за підтримки ТM «FLAGMAN». Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.
5.3. Відповідальний за організацію та підготовку змагання: Бондаренко Леонід Сергійович.
5.4. Безпосереднє проведення та суддівство змагання здійснюється - суддівською бригадою під керівництвом головного судді, яких узгодили і затвердили організатори заходу.
5.5. Судді виконують огляд знарядь та інвентарю, дають дозвіл прийняти участь, а також здійснюють нагляд за діями спортсменів під час змагання, а також збирають та проводять зважування виловленої риби.
5.6. Суддівська колегія у відповідності до діючого «Положення» і «Правил» про змагання несе відповідальність за визначення результатів змагання.
5.7. Нагляд за роботою суддів виконує головний суддя змагання. У випадку прояву суддею лояльного або упередженого ставлення до спортсменів, такий суддя підлягає дискваліфікації та заміни.
5.8. Склад суддівської колегії: головний суддя, секретар змагання, судді.
5.9. Спортсмен не має права втручатися в роботу суддів.
5.10. По закінченню заходу буде проведено фото учасників та спортсменів, а також індивідуальне фотографування переможців, спонсорів, організаторів та гостей заходу.

6. Строки та порядок подання заявок на участь у заході
6.1 Всі спортсмени бажаючі прийняти участь у змаганні повинні попередньо зробити заявку шляхом: зателефонувавши організаторам заходу (телефон 067-502-75-18 Леонід ) в усній формі, надіславши або зареєструватися на форумі , у відповідній темі - Відкритий фестиваль м. Біла Церква з ловлі риби фідером – «Flagman Feeder Tandem - 2020» 29.03.2020 на https://forum.flagman.kiev.ua/
6.2. При реєстрації вказати такі дані: місто, прізвище ім’я та по батькові, мобільний телефон, рік народження, вид заліку (командний, особистий).
Приклад:

Команда " Шарк" (Біла Церква)
Грицько Андрій Володимирович (к) (050)000-00-00 15.09.1986 (капітан)
Геращенко Микола Вікторович 17.07.1990

6.3. Секретар змагання: реєструє спортсменів, проводить жеребкування і несе відповідальність за оформлення всієї документації та підрахунків результату змагання. Спортсмени з м. Біла Церква надають інформацію про себе секретарю змагання в будь-який день, але не пізніше 25.03.2020 року – включно. Не місцеві спортсмени подають інформацію про себе секретарю змагання в день реєстрації за умови підтвердження їх участі вказані в п. 6.1.
6.5. Існує можливість подати заявку в день змагань, за умови наявності місць.

7. Програма проведення змагань
7.1. Змагання проводиться 29 березня 2020 року в один тур, в один день.
7.2. План заходу:
- 6:00 – Прибуття спортсменів;
- 6:00 – 7:00-Реєстрація учасників, жеребкування по зонам;
- 7:00 – 7:20 – Шикування, урочисте відкриття змагань, інструктаж;
- 7:20 – 7:30 - Висування учасників до зон лову;
- 7:30 – 8:55 – Вхід до сектору, підготовка знарядь, місця лову, підготовка принади ;
- 8:55- Сигнал «5 хв. до старту» , та початок прикормлювання ;
- 9:00 – Сигнал «Старт туру»;
- 13:55 – Сигнал «5 хв. до кінця туру»;
- 14:00 – Фініш. Кінець туру;
- 14:00 – 15:30 – Зважування, підведення підсумків, обідня перерва для спортсменів;
- 15:30 – 16:00 – Шикування спортсменів, оголошення переможців, нагородження, фотографування учасників та спортсменів, а також індивідуальне фотографування переможців, спонсорів, організаторів та гостей заходу. Закриття змагань.
7.3. Тренування дозволяється проводити до 28.03.2019.включно

8. Правила змагання
8.1. Правила проведення змагань:
8.1.1. Змагання проводяться по діючим «Правилам любительського і спортивного рибальства України»;
8.1.2. Змагання командні, проводяться в один тур протягом одного дня , тривалість туру – 5 годин;
8.1.3. Склад команди - два спортсмени;
8.1.4. Спортсмен зобов'язаний знати і додержуватися «Правил» змагання та «Положення» заходу, своєчасно з’являтися на старт і фініш та під час змагання не шуміти і не заважати іншим спортсменам;
8.1.5. Для змагання, суддями встановлюється зона вилову риби, яка діляться на сектори згідно кількості учасників;
8.1.6. Під час реєстрації проводиться жеребкування, після цього кожна команда отримує свою зону вилову риби;
8.1.9. Спортсмени можуть використовувати виділений їм сектор за своїм розсудом, але їм не дозволяється розміщувати снасті за межами сектору, забороняється щоб при закормі - вудлища, чи будь-якого інші знаряддя, виходили за межі сектора поряд з спортсменом. Дозволяється запливання риби до іншого сектора, якщо вона не зачепила снасть іншого спортсмена;
8.1.11. Спортивна ловля риби фідером – це ловля риби виключно за допомогою фідерного вудилища обладнаного котушкою, на снасть з годівницею або грузилом з одним повідцем та одним одинарним гачком. Фідерне вудилище - це вудилище оснащене пропускними кільцями, верхня частина якого конструктивно оснащена спеціальними гнучкими змінними вершинками (квівертипами), що мають різну жорсткість та є для спортсмена реєстратором покльовки риби. Загальна довжина фідерного вудилища (з квівертипом) повинна складати не більше 4,57м (15ft). Квівертип повинен обов`язково мати пропускні кільця та добре видиме забарвлення на одному чи декількох відрізках між ними. Допускається використання фідерних вудилищ з вклеєним в верхню секцію квівертипом, що складає з ним одну пряму лінію. В цьому випадку на верхній секції вудилища повинна бути позначка, що вказує на жорсткість вклеєного в неї квівертипа.;
8.1.12. Дозволяється використовувати любі різновиди монтажу оснастки за умови, що оснастка, яка застосовується під час лову (всі її елементи в зборі, включаючи годівницю без прикормки) повинна мати негативну плавучість. Забороняється використання на будь-яких частинах оснастки додаткових елементів з позитивною плавучістю (корок, пінопласт та інші подібні матеріали штучного або природного походження);
8.1.13. Не дозволяється використовувати «волосяну» оснастку, силіконові кембрики або кільця для кріплення насадки (пеллета, пучків мотиля та подібні насадки). Не дозволяється використовувати «пружинки» на тілі гачка для утримання насадки, грузики (мормишки) та інше. На інших змаганнях використання дозволених оснасток та допоміжних предметів оснасток
8.1.14.Закорм точок лову дозволений тільки за допомогою годівниці та рогатки. Інші способи заборонені. Кількість точок лову в межах сектора не обмежена.
8.1.15. Кількість додаткових вудлищ та оснасток на змаганнях не нормується.
8.1.16. Покльовка риби визначається спортсменом тільки по гнучкій вершинці фідерного вудлища. Допоміжні сигналізатори кльову заборонені.
8.1.17. Заборонено виконувати боковий заброс та інші види забросів, окрім забросу із-за голови (з-за спини). Заброси снастей (незалежно від їх типу), дослідження точок лову та закорм за межами свого сектора категорично заборонені.
8.1.18. Змаганнях проміри глибин та інші дослідження точок ловлі дозволено виконувати тільки за допомогою грузика або порожньої годівниці після сигналу «вхід в сектор» та до сигналу «фініш». Всі інші способи проміру глибини та дослідження точок ловлі заборонені.
8.1.19. За вимогою судді, під час ловлі риби (в період між сигналами «старт» та «фініш»), спортсмен зобов`язаний пред`явити свою оснастку, прикорму, насадки та будь-яке інше спорядження, що на той момент знаходиться в секторі, для перевірки, навіть якщо для цього потрібно буде припинити ловлю на час перевірки.
8.1.20. Спортсмену дозволяється заходити в воду на глибину не вищу його колін. Заходити на більшу глибину спортсмен може тільки з дозволу члена Суддівської колегії.
8.1.21. В командних змаганнях «тандем» підготовку спорядження, прикормки, процес виважування (допомога підсакою) спортсмени однієї команди можуть виконувати разом.
8.1.22. На командних змаганнях «тандем» риба може зберігається в сажі кожного спортсмена команди окремо, або в спільному сажі
8.1.23. Виноситирибу за межі сектора до сигналу «зважування закінчено» заборонено.
8.1.24. За вимогою власників водойми або організаторів змагань спіймана спортсменами риба, зазначеного в Положенні про змагання виду або розміру, може бути зважена одразу після її вилову та відпущена. В такому випадку, після зважування риби членами Суддівської колегії, спортсмен повинен розписатися в протоколі зважування зони за вагу кожного виловленого екземпляра.
8.1.25. На всеукраїнських змаганнях, після сигналу «фініш» в залік йде риба, яка знаходиться в сажі або, на момент подачі сигналу, вилучена з води чи знаходиться в підсаку. Додатковий час на виважування риби після сигналу «фініш» не надається. При проведенні інших змагань додатковий час на виважування може бути доданий, про що зазначається у Положенні про змагання.
8.1.26. Дозволено використання радіостанцій та мобільних засобів зв`язку, але не заважаючи цим іншим учасникам змагання.
8.1.27. Забороняється використання для закорлювання – кобри, спомби, ракети, катапульти.
8.1.28. В командних змаганнях типу «тандем» в кожному секторі знаходиться два спортсмена та ловля риби відбувається за допомогою двох снастей. Після сигналу «старт» заборонене одночасне знаходження в воді більш ніж двох вудлищ, незалежно від їх типу та оснащення (поводок з гачком, грузик, годівниця).
8.1.29. Безпосередньо під час ловлі риби, вудлище може знаходитися в руках спортсмена або на підставці будь-якої конструкції та різновиду.
8.1.30. Максимальна кількість прикормки на тур - не більше 40 літрів вологої суміші на команду. Живі компоненти - не більш як 1,5 л.(мотиля 0,5 літр, 1 літра інші) на команду;
8.1.31. До заліку приймається вся виловлена риба. Заліковується риба навіть, коли вона випадково виловлена не за рот (дозволено, якщо риба випадково забагрилась в зоні, до першого плавника , від зяберної кришки. У разі наявності обмежень щодо видів та розміру риби, яка дозволена для ловлі відповідними правилами, інформація про це буде надана спортсменам перед змаганням;
8.1.32. До заліку йде вся виловлена риба. Спортсмен, який виловив рибу виду або розміру забороненого відповідними правилами (занесена до «Червоної Книги»), зобов'язаний негайно випустити її у водойму.
8.1.33. Ділянка ділиться на сектори та зони. Довжина сектору по березі встановлюється не менше ніж 10 метрів(залежатиме від кількості учасників) . Сектори обмежуються шнуром або прапорцями від берега углиб суші не менш ніж на 8 -10 м; Задієно 3-и зони вилову ( А,В,С). Кожна зона ділиться на сектори , відповідно кількості участників ріномірно. Якщо в відсутня одна чи дві, команди для рівномірного розподілу, ці два сетори займаються — “BOTOM” (віртуальною командою);
8.1.34. Спортсмен отримує на підготовку 1 година 30 хвилин.
Будь-яка підготовка снастей та іншого спорядження у секторі забороняється до сигналу "Приготуватися". По сигналу "Приготуватися" спортсмени займають свої сектори і починають підготовку до лову. Надавати їм практичну допомогу в підготовці місця змагань, снастей і прикормки не дозволяється. Додаткові снасті, а також насадка і прикормка можуть бути передані спортсмену через суддю до сигналу, що дозволяє почати пригодовування;
8.1.35. Спортсмену дозволяється застосовувати прикормку і насадку природного походження. Насадка і прикормка можуть бути пофарбовані і просочені пахучими речовинами. Забороняються принади, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб. Забороняється застосування наркотичних і одурманюючих рибу речовин;
8.1.36. Кількість насадок та сухих ароматизаторів обов`язково входить до кількості дозволеної прикормки. Рідкі ароматизатори та діпи для насадок використовуються на протязі туру змагання в необмеженій кількості.
8.1.37. Перевірка прикормки та насадки Суддівською колегією повинна бути розпочата не раніше ніж за пів години після сигналу «вхід в зону» та завершена не пізніше ніж за пів години до сигналу «старт». Прикормка та насадка повинні бути пред`явлені спортсменом для перевірки у мірній тарі. Мірна тара повинна мати чітко вказаний об`єм вмісту, нанесений промисловим шляхом. Ємність мірної тари повинна бути максимально наближена до дозволеного об`єму насадок та прикормки, що обмежується цими Правилами чи Положенням про змагання.
8.1.38. До перевірки прикормки Суддівською колегією, змішування тваринної складової прикормки з іншими видами дозволеної прикормки категорично забороняється. Після перевірки живі компоненти дозволяється змішувати з прикормкою.
8.1.39. В секторі, після перевірки, дозволяється зберігати тільки ту кількість прикормки та тваринної складової прикормки, яка дозволена цими Правилами або Положенням про змагання, та була перевірена суддями .
8.1.40. Додаткові замішування прикормки після перевірки та підчас ловлі забороняється.
8.1.41. Під час змагань спортсменам дозволяється користуватися платформами, максимальні розміри яких 1 х 1 метр. Платформи повинні розташовуватися в одну лінію за рішенням суддівської колегії поза водою або частково у воді. Поруч з основною платформою, можуть бути встановлені додаткові платформи, призначені для допоміжного устаткування і матеріалів;
8.1.42. Користуватися підсакою дозволяється лише самим спортсменам;
8.1.43. Заборонене використання металевих садків;
8.1.44. Садок має бути довжиною не менше двох метрів та максимально занурений у воду. Для збереження риби в живому вигляді під час змагання та зважуванні, для подальшого її звільнення (відпускання) до водойми;
8.1.45. В ході змагань спортсмен може розташовуватися в своєму секторі для лову, як вважає за потрібне. У своєму секторі спортсмени повинні пересуватися по можливості безшумно, не привертаючи до себе уваги;
8.1.46. За сигналом «Фініш» спортсмен зобов'язаний припинити лов риби і вийняти снасть із води. По завершенню туру спортсмен передає рибу судді для зважування. Риба в забрудненому вигляді до зважування не допускається;
8.1.47. Заборонено переміщення учасників між зон і вихід із зон без дозволу судді;
8.1.48. Змагання повинно пройти за принципом «Fair Play» що означає "Грай Чесно".

9. Спортсменам забороняється
9.1. Тренування в день змагання.
9.2. Розпочинати вилов риби до початку змагання.
9.3. Користуватися електронними засобами для виявлення риби і виміру глибини, засобами радіозв'язку.
9.4. Передавати та приймати виловлену рибу від інших спортсменів чи третіх осіб.
9.5. Використовувати токсичні та отруйні речовини, що можуть привести до загибелі чи відлякування риби.
9.6. Вживати спиртні напої до, під час та після змагання..
9.7. Приймати від спортсменів та інших осіб практичну поміч у підготуванні місця змагання, снастей, насадки і прикормки, виведення риби та надавати допомогу іншим спортсменам.
9.8. Використовувати живу чи мертву рибу або ікру будь-якої якості.
9.9. Використовувати мормишки та додаткові гачки, бісер, кембрики, штучний мотиль та опариш, піна, пінопласт.
9.10. Будь - яка підготовка оснащення без дозволу судді чи голосової команди.
9.11. Навмисне багріння риби.
9.12. Входити в свою зону чи виходити з неї без дозволу суді чи голосової команди.
9.13. Самостійно змінювати зону вилову риби.

10. Штрафні санкції
10.1. За порушення пунктів «Правил змагання» до спортсменів застосовуються такі санкції:
- попередження: за порушення будь-яких пунктів «Правил змагання»;
- усунення від змагання: у разі наявності у спортсмена трьох попереджень за порушення одного і того ж пункту «Правил змагання»;
- усунення від змагання: у разі наявності у спортсмена трьох попереджень по різним пунктам.
10.2. Попередження може бути оголошено спортсмену лінійним суддею зони та головним суддею. Попередження негайно фіксуються у протоколі з зазначенням пункту «Правил змагання», який був порушений та підписується спортсменом. Протоколи порушень в зонах після закінчення туру здаються до суддівської колегії.
10.3. Спортсмен, який порушив правила змагання, може бути тимчасово відсторонений суддею від змагання, до прийняття рішення суддівською колегією.
10.4. Спортсмен, який був тимчасово відсторонений суддею від змагання може бути знятий суддівською колегією зі змагання, при цьому він автоматично набуває статус - учасник заходу.
10.5. Спортсмен, який був помічений у підтасуванні результатів змагання, підкладанні риби, пійманої не в заліковий час, передаванні своєї риби іншому учаснику або прийманні риби від іншого учасника негайно усувається від змагань із наступною дискваліфікацією на один календарний рік. Спортсмени, двічі помічені в підтасуванні результатів, дискваліфікуються з безстроковим позбавленням права їхньої участі на будь-яких змаганнях.
10.6. У випадку усунення спортсмена від змагання або дискваліфікації йому нараховується кількість очок, яка дорівнює кількості команд-учасниць плюс одне очко. У цьому випадку спортсмени, які ідуть в заліку за ним зберігають свої початкові місця.
10.7. Порушнику «Правил» змагання що був відсторонений від змагання за рішенням суддівської колегії - благодійні реєстраційні внески не повертаються.

11. Протести
11.1. Кожний учасник змагання має право подавати протести. Протест подається письмово до суддівської колегії.
11.2. Протести, за винятком тих, що стосуються визначення місць, подаються не пізніше 30 хв після закінчення відповідного туру змагання. Протести, що стосуються визначення місць, повинні бути подані не пізніше 30 хвилин до оголошення офіційних результатів відповідного туру або загальних результатів змагання.
11.3. Рішення щодо протестів (за винятком тих, що стосуються розподілу місць), повинні бути прийняті суддівською колегією до затвердження результатів туру або змагання. Під час розгляду кожного протесту ведеться протокол.
11.4. Спортсмен зобов’язаний бути присутнім на засіданні головної суддівської колегії під час розгляду протесту.
11.5. Рішення щодо протестів приймається відкритим голосуванням суддівської колегії більшістю голосів. Рішення суддівської колегії щодо протестів є остаточним.

12. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників
12.1. Витрати на прибуття в місце проведення заходу, харчування, розміщення та від’їзд після його закінчення, кожний спортсмен чи учасник забезпечує самостійно за власні кошти.
12.2. Витрати на проведення заходу несуть: БРГО "Мисливці та рибалки", TM «FLAGMAN»,
КЗ БМР «БМЦ ФЗН«Спорт для всіх».

13. Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів
13.1. Переможці та призери визначаються в командному заліку.
13.2. Команда-переможець нагороджується кубком, медалями та грамотами. Команди-призери, які зайняли 2 та 3 місце нагороджуються медалями та грамотами.
13.3. Також можуть додатково вручатися призи, надані спонсорами або організаторами змагань.
13.4. У змаганні нагороджується команда, яка перемогла у номінації «Big Fish» (Велика Риба – за найбільшу виловлену рибу) - дипломом та цінним призом.
13.3. В змаганні можуть бути встановленні і інші номінації та відповідні подарунки, в залежності від рішення спонсорів.
13.4. Визначення результату змагання по формулі:
1. Підведення підсумків здійснюється на підставі суддівських протоколів.
2. Місце визначається по сумі набраної кількості балів кожного члена команди у своїй зоні.
Формула підрахунку:
1. За 1гр пійманої риби надається – 1 бал.
2. Місце визначається по більшості набраним балам.
3. Бали нараховуються згідно зайнятому місцю (1 місце – 1 бал, 2 місце – 2 бали і так далі) в кожній зоні.
4. Спортсмен чи команда яка отримала найменше балів займає перше місце і так далі по черзі згідно шкалі виміру. (Тобто — В кожній зоні берем команди які зайняла 1-ше місце, по загальному улову(балам) визначаємо переможця між ними. Відповідно , ці три команди відносно цього займають — 1 -е, 2-е та 3-є місце відповідно в загальному резульаті. Таким чином і інші результати відрохову.ться. Берем команди які в зонах зайняли 2-е місце, притримуючись загального підрахунку — команди займають — 4-е , 5-е та 6-те місце відповідно і так далі.
5. Переможцем у змаганні стає та команда у якої найменша кількість балів за туром.
6. У випадку однакової кількості балів, перемагає команда чи спортсмен у яких більша вага вилову риби.
7. Спортсмени з нульовим результатом займають місце, рівне кількості спортсменів в зоні плюс один бал (тяжкий нуль). Приклад: в зоні змагаються 10 спортсменів, двоє з них залишилися без улову і вони займають відповідно 11-е місце кожен і відповідно бал.

14. Інші умови, контактна інформація
Питання, пов'язані зі змаганнями та реєстрацією, слід задавати за телефоном +38(067)502-75 -18 (Бондаренко Леонід Сергійович), письмово - через електронну пошту leonid.bondarenko.83@gmail.com

Спонсори