Перші відкриті змагання із спортивного лову коропа «ВІДКРИЙ для себе ОСТРІВ»

з 
09.07.2020
 по 
12.07.2020
Організатор: Адміністрація спортивної водойми «ОСТРІВ»
Спонсори: ТМ «Carp Catchers», «Grand Carp», «Rocket Baits&Tackle», інтернет-магазини «Papa Carp» та «Uzh-Fishing»
Дата: 09-12.07.2020
Місце: спортивна водойма «ОСТРІВ» поблизу с.Острів, Дубенський район, Рівненська область
Розмір вступного внеску: 2500 грн. (оренда водойми, організаційні витрати).

Розклад проведення змагань:

09.07.2020

12.07.2020
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення перших відкритих змагань із спортивного лову коропа «ВІДКРИЙ для себе ОСТРІВ»

Організатор: Адміністрація спортивної водойми «ОСТРІВ»
Спонсори: ТМ «Carp Catchers», «Grand Carp», «Rocket Baits&Tackle», інтернет-магазини «Papa Carp» та «Uzh-Fishing»

Дата: 09-12.07.2020
Місце: спортивна водойма «ОСТРІВ» поблизу с.Острів, Дубенський район, Рівненська область
Розмір вступного внеску: 2500 грн. (оренда водойми, організаційні витрати).

Розклад проведення змагань:

09.07.2020
7.00 - 8.00 - Заїзд на водойму. Збір біля адміністрації (прапорів)
8.00 - 9.00 - Відкриття змагань. Жеребкування
9.00 - 10.00 - Розташування в секторах
10.00 - СТАРТ змагань

12.07.2020
10.00 - ФІНІШ змагань
11.00 - Нагородження переможців. Закриття змагань

РЕГЛАМЕНТ

1. Основні положення:

1.1. Команда-учасник (суб’єкт) змагань складається з двох осіб.
1.2. Дозволяється представлення суб’єкта змагань однією особою.
1.3. Реєстрація суб’єктів змагань відбувається шляхом подачі заявки в коментарях під цим оголошенням.
1.4. В заявці необхідно вказати: назву команди, прізвище та ім’я капітана, контактний номер телефону, який населений пункт (компанію) представляє команда.
1.5. В залік зараховуються спіймані коропи та білі амури, вагою 1 кг і більше.
1.6. Переможець визначається за найбільшою сумарною вагою всієї спійманої риби. У разі рівності результатів перевага віддається учаснику, що має більшу середню вагу риби.
1.7. Реєстрація та оплата участі в змаганнях:
- Вартість участі в змаганнях становить 2500 грн. з суб’єкта та складається з двох частин : оренда водойми та організаційні витрати.
- Перша частина вартості - 1000 грн. повинна бути сплачена до 04.07.2020 включно на рахунок організаторів змагань (буде надано в приватному порядку). Тільки за таких умов команда вважається офіційно зареєстрованою для участі в змаганнях. Решта суми (1500 грн.) сплачується перед жеребкуванням.
- Команда, відсутня на місці офіційного відкриття змагань на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати у них участь. Авансовий внесок в такому випадку даній команді не повертається.
1.8. Максимальна кількість команд, що можуть приймати участь в змаганнях - 12

2. Вимоги до снастей, оснастки, насадки, та прикормки:

2.1. Дозволена до використання лише донна снасть.
2.2. Усі елементи монтажу повинні бути виготовлені таким чином, щоб не наносили шкоду рибі, а в разі обриву, вона могла легко від них звільнитися.
2.3. Використання не гуманних монтажів та оснасток таких, як «макушатник», «смоктун» та їм подібних категорично забороняється.
2.4. Заборонено використання будь-яких видів годівниць, в т.ч. «Метод»; обліплення прикормкою елементів монтажу.
2.5. Заборонено використання тваринних насадок та ікри; їх використання в прикормці в якості складових.
2.6. Кожен суб’єкт змагань може ловити на чотири вудки, по одному гачку на кожній.
2.7. В зоні лову дозволяється встановлювати лише два поплавка-маркера.
2.8. Протягом всього часу змагань (цілодобово) дозволяється проводити підгодовування свіму за допомогою «кобри» або стіка (точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів, що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті) для доставки дрібної прикормки - бойлів та ін. фабричного приготування або прикормки, виготовленої самостійно із застосуванням каліброваних пристосувань діаметром не більше 40 мм.
2.9. Використання для підгодовування свіму спомба, ракети, пращі чи «парашута» дозволено тільки в спеціально відведений для цього час - з 10.00 до 11.00 та з 19.00 до 20.00
2.10. Підгодовування проводиться тільки зі своєї робочої зони з берега - захід у воду категорично заборонений.
2.11. Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пневмомеханізмів для доставки прикормки і оснастки в точку лову заборонено.

3. Ловля, поводження з рибою, зважування, поведінка на березі:

3.1. Лише учасники команди можуть закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу і лише в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників не мають права допомагати підсачувати або виважувати рибу. Це стосується так само команди, що складається з одного учасника.
3.2. Закидання снастей проводиться тільки зі своєї зони з берега або вимостка - захід у воду забороняється! Закидання безпосередньо під уявну лінію розмежування зон лову забороняється!
3.3. Виважування риби має відбуватися тільки зі своєї робочої зони. Якщо під час виважування риби буде зачеплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов'язані заявити протест - в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.
3.4. Заходити у воду при підсачуванні й виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно, але не глибше, ніж до поясу спортсмена.
3.5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсака. Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою та карається відповідно правилам.
3.6. Спіймана риба дістається з підсака і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки на спеціальному маті або у воді (ні в якому разі не на землі!). До зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Команди без коропового мішка і коропового мата до змагань не допускаються.
3.7. Під час маніпуляцій з рибою на маті - наприклад, підготовка до фотографування її слід поливати водою!
3.8. Зважування буде проводитися тричі на добу о 8.00, 14.00 та о 20.00. Про впійманого коропа вагою 10 і більше кілограм чи білого амура будь-якої залікової ваги, для якнайшвидшого їх зважування, відразу ж слід повідомити суддів.
3.9. Для зважування риби у всіх учасників змагань використовуються одні й ті ж ваги, що протягом всього часу змагань знаходяться в судді.
3.10. Зважування риби проводиться суддею у присутності представника організатора змагань та хоча б одного сусіда команди, рибу якої зважують. Сусіди можуть відмовитися від присутності на зважуванні тільки за умови внесення до протоколу відповідної позначки (про відмову).
3.11. Вагою риби вважається чітко зафіксований показник циферблату ваги.
3.12. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддею.
3.13. Після зважування риба з максимальною обережністю відразу ж випускається назад у водойму.
3.14. Риба, що матиме ознаки не обережного з нею поводження під час виважування, підсачування, фотографування, і таке ін. або загинула, не зараховується, а суддями та організаторами розглядається питання про причини події та про можливі організаційні висновки щодо команди.
3.15. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, здійснюється відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба повинна бути відразу ж відпущена. В окремих випадках (коли спіймана велика риба в темний час доби) оргкомітет змагань може просити залишити рибу в мішку після зважування до настання світанку для фотографування організаторами.
3.16. УВАГА! Під час фотозйомки риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матом - фотографуватися з рибою стоячи забороняється! Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаці! У разі, якщо зазначені в цьому пункті порушення мали місце, але з наступним падінням риби, команда, яка допустила це, отримає жовту картку.
3.17. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків - використання потужних ліхтарів, а також освітлення води, не пов'язане з процесом виважування карається попередженням.
3.18. Забороняється шуміти, купатися, вживати алкоголь. В темну пору доби забороняється розводити вогнища.
3.19. Учасники змагань зобов'язані не чинити перешкод у роботі журналістів, фото- та кінооператорів, які офіційно співпрацюють з оргкомітетом змагань (тобто, що все, що не заховане або з не заклеєною етикеткою, має право бути сфотографованим і знятим на відео, але не може чіпатися руками, крім суддів в окремих випадках).
3.20. Учасники та гості змагань зобов'язані вести себе коректно при спілкуванні з суддями, організаторами, працівниками забезпечення турніру та акредитованими журналістами, фото- та відеооператорами.
3.21. Учасникам і гостям забороняється перебувати на території проведення змагань в стані алкогольного сп'яніння і під дією наркотичних засобів!
3.22. Відповідальність за порушення регламенту одним учасником несе вся команда
3.23. Все сміття повинно бути акуратно зібране в поліетиленові мішки, які вивозяться організаторами змагань під час (за потребою) та після змагань.

4. Транспортні засоби, гості та глядачі:

4.1. Тільки акредитований авто-мото транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу.
4.2. Транспортні засоби (ТЗ) учасників змагань повинні бути розташовані так, що б не створювати перешкод для візуального спостереження за подіями в робочій зоні (рингу). Виїзд ТЗ учасників зі своїх місць дозволений тільки з відома судді, який видає тимчасовий пропуск для даного ТЗ. Знаходження ТЗ учасників змагань поза зоною проведення змагань без спеціальної перепустки карається жовтою карткою. Повернення ТЗ на місце відбувається також з відома судді.
4.3. Знаходження гостей і глядачів у секторах учасників дозволено тільки у світлий час доби.
4.4. Гості допускаються в сектор лише за наступних умов :
- учасник змагань зобов'язаний про майбутній візит до нього гостей попередити суддю своєї зони, попередньо отримавши згоду на це своїх найближчих сусідів;
- гості в обов'язковому порядку реєструються у штабі змагань, після чого вони отримують перепустку для відвідування певного сектора;
- забороняється пересування автотранспорту гостей по дорогах вздовж озера;
- при першому ж зауваженні (претензії) з боку сусідів, гості зобов'язані покинути зону проведення змагань, а щодо приймаючої сторони - суддями розглядається питання про застосування штрафних санкцій;
- учасники змагань несуть повноцінну відповідальність за поведінку своїх гостей згідно з Регламентом.
4.5. Глядачі допускаються в сектор тільки за погодженням з учасниками, суддями та організаторами.

5. Штрафні санкції:

5.1. Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному Регламенті карається попередженням. Наявність двох попереджень прирівнюється до жовтої картки. При наявності двох жовтих карток команда знімається зі змагань.
5.2. Застосування тваринних компонентів в якості насадок або складових прикормки, а також наявність їх під час проведення змагань серед снастей і в багажі учасників або їх гостей карається виключенням команди із змагань.
5.3. Порушення положень, що стосуються вимоги до монтажів і оснасток карається виключенням команди із змагань.
5.3. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою крім випадків, коли рибу беруть за зябра або кидають на землю - в цьому випадку команда знімається зі змагань.
5.4. Непред'явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів прирівнюється до необережного поводження з рибою.
5.5. Не використання коропового мата (або його замінника) карається зняттям даної риби з заліку та жовтою карткою для команди.
5.7. Команда, виключена із змагань повинна покинути свій сектор протягом 3-х годин з моменту винесення суддями чи організаторами даного рішення.

6. Судді, суддівство, жеребкування, спірні питання:

6.1. Усі питання щодо суддівства обговорюються та вирішуються під час відкриття турніру до жеребкування.
6.2. Вміст кульок чи капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед його початком колегіально : представниками організатора, суддями, представниками команд.
6.3. Про спірні питання суддя зони повинен бути повідомлений протягом 60 хвилин з моменту їх виникнення. Повідомлення подається в письмовій формі.
6.4. В якості доказів для вирішення спірних питань до повідомлення можуть бути додані фото чи відеоматеріали, показання сусідів, очевидців.
6.5. Спірні питання розглядаються комісією у складі : головний суддя змагань, судді відповідної зони, двоє сусідів команди, до якої виникла претензія, організатори змагань. Присутність пред'явника претензії обов'язково.
6.6. При розгляді спірних питань рішення головного судді змагань є вирішальним, і оскарженню не підлягає. Якщо виникла потреба у голосуванні - при рівності голосів, думка головного судді є визначальною.

7. Призовий фонд (за умови участі 12 команд):

7.1. І місце - 5000 грн., одна безкоштовна риболовля протягом доби в секторі з альтанкою від адміністрації водойми, призи від спонсорів.
7.2. ІІ місце - 3000 грн., одна безкоштовна риболовля протягом доби в секторі з без альтанки від адміністрації водойми, призи від спонсорів.
7.3. ІІІ місце - 2000 грн., безкоштовний мангал та в’язка дров від адміністрації, призи від спонсорів.
7.4. BIG FISH - 2000 грн., призи від ТМ «Grand Carp».
7.5 BIG AMUR - призи від інтернет-магазину «Uzh-Fishing».

- Дотримання чистоти та порядку в секторах під час змагань обов'язкова!

- Самостійна доставка мішків із сміттям на пункт збору після змагань вітається.

- Організаційний комітет залишає за собою право доповнити чи частково змінити деякі пункти даного Регламенту без попереднього узгодження із зареєстрованими суб’єктами.

Спонсори