Прилбичі (TridentLake)

Вебсайт:
https://tridentlake.com/ua/

Якщо ви хочете відкрити посилання для індексування, будь ласка напишіть нам на support@fishub.info

Контакти:
+38(098) 819 80 58

Прилбичі відеопрезентація

Опис озера Прилбичі

Про озеро TridentLake - це найбільше спортивне озеро в Україні. Яка налічує 90 повноцінних секторів. Озеро знаходиться в мальовничому місці західної України, в 30 хвилинах їзди від міста Львів на окраїні села Прилбичі.

Інформація про озеро:

  • Площа озера - 120га
  • Озеро налічує 90 повноцінних секторів
  • Протяжність берегової лінії - більше 6 км. Придатної для використання - близько 5 км
  • Ширина - до 1км
  • Довжина (по прямій) - 2,6 км
  • Глибина - до 4.5м
  • Риба - карп, карась, плотва, окунь, амур, щука, судак

Трошки історії

На увагу заслуговують дві версії, одна із яких має наукове обґрунтування в праці М. Худаша «Походження українських карпатських і прикарпатських назв населених пунктів». У ній автор пояснює назву села «Прилбичі» від «префіксально-суфіксального утворення з префіксом при-, коренем -лб- (<лъбъ „лоб“) і суфіксом -ица.

Прилбиця в апелятивному значенні так звана місюрка або чолова надлобна частина шолома». Можливо, що в сиву давнину мешканці поселення займалися виготовленням «прилбиць» для рицарських шоломів. Про виплавку металу з болотної руди і його обробку свідчать археологічні дані. В урочищі Коблів розкопано дві землянки, в яких виплавляли залізо з болотної руди. Друга версія про походження назви села Прилбичі, на нашу думку, також заслуговує уваги. Вихідним словом в ній взято слово «Лбиця» — ймовірна назва гори, яка тепер є частиною села під назвою Велика Гора.

Це і є найдавніша частина села. Можна припустити, що саме вона колись могла називатися «Лбицею». Північний схил гори доволі стрімкий. З-під нього беруть свій початок джерела, які і утворюють невелике водоймище, прозване Теплицею. (Правда, зараз воно досить замулене, запущене і навіть частково штучно засипане). Поселення біля гори «Лбиця» могло і одержати назву При-лбиця. До слова, в давніх архівних документах («Aktach Grodzkich і Ziemskich») зустрічаються варіанти назви Прилбичі і Прилбиця. (c)Wikipedia

Карта глибин

 У повному розмірі

 

Карта водойми

Карта водойми "Прилбичі (TridentLake)"
Фото
Закрити
Прогноз кльову у твоєму смартфоні 🐠