Як вінницькі хлопці💪 під Білоруссю рибу ловили🎣 Частина І

Автор: Сергей Мищук
Дата: 05.05.2020

Як вінницькі хлопці💪 під Білоруссю рибу ловили🎣

Частина І

Наша сесія протягом трьох діб з 30.04. 2020 по 03.05.2020 припала на травневі свята. Рибалили ми на живописному Озеро Плитница 🏞, яке знаходиться в с. Кошечки, Овруцького району, Житомирської області, практично за декілька десятків кілометрів від кордону Білорусії

Бажання відвідати цю водойму виникло ще минулого року. Розповіді про велику рибу, дикого місцевого сазана, чорних коропів та амурів з чорним забарвленням розбурхали нашу уяву🤩. Очікування були впіймати рибину не тільки 10+ кг та 15 + кг, але й впіймати монстра, який затягне на вагах 20+ кг. Доречі, Біг Фіш 🐳минуло року – це трофейний екземпляр вагою 19 800 кг.

Рішення прийнято:👉 їдемо! Зателефонували Сергію Миколайовичу та замовили сектор. Вибрали перший номер. Їхали у складі двох команд: «Робін карп»👍 та ще одна команда, назва якої народилася прямо на цьому чудовому озері – «Рубильник»🔥. За командою «Робін карп» зареєсторвано сектор номер 1, за командою «Рубильник» - сектор номер 5. Приєдналися до нас друзі з команди «Карп і компанія»😉, які замовили собі 4-й сектор. Ось таким десантом ми і вирушили на озеро Плитниця.

Перед приїздом до водойми ми багато спілкувалися з власником Сергієм Миколайовичем та його ( і вже нашим) другом - володарем Біг Фіш 2019 озера Плитниця Віталієм з Києва, які надали нам максимум інформації. Вся геолакція🧭 нашого переміщення здійснювалася у телефонному режимі. Дорога по п'ятибальній системі на 5 з мінусом, буквально 7 км до водойми були ями. Зустрів нас охоронець в масці😷. Швидкий, але чіткий інструктаж і ми отримали чек з мокрою печаткою. В оплату сектора входить також користування альтанкою та мангалом. Додатково можна арендувати лодку, але ми були зі своєю.

Характеристика водойми👇

Дана водойма відповідає тим характеристикам, які надані в інтернеті. Площа озера близько 6 га, 120-170 метрів в ширину та близько 450 метрів в довжину. Вода проточна, чиста і прибуває з лісових джерел.

Окремо хочеться сказати про природу. Водойма знаходиться у сосновому лісі, повітря наче дихає і саме очищує твої легені. Багато тіні та шикарні краєвиди.

Для риболовлі обладнані п’ять секторів, в секторі є вимостки. Ми й гадки не мали, що так багато місця і ми помістимося на одній вимостці. Зупинилися ми на першому секторі разом з командою «Рубильник». Хлопці возили в свій п’ятий сектор, ми возили в свій перший сектор. Зони лову були різні, але вимостка така велика і комфортна, що ми разом помістилися на ній.

Погодні умови

Як ми приїхали, було відносно тепло, але згодом почало холодати. Хотів би зазначити, що погодні умови на півночі України відрізняються від центральної частини нашої країни. Таке враження, що весняна погода трішки відстає на 5 -7 днів, що природньо для півночі, і звичайно що під Білоруссю прохолодніше ніж на Вінничині.

Про те, як я вискочив на першу покльовку у шкарпетках, напишу завтра🧦🏃‍♂️

Далі буде....👂