Щука мовчить проте окунь дуріє

Автор: Віталій Нікітін
Дата: 28.06.2020


З самого ранку вибрались половити рибку разом з батьком та меншими братами [👨‍👨‍👦‍👦] . Вибрались на нашу так сказати домашню водойму де я часто ловлю щуку [🦈] .

На березі були близько 5:30 ранку [🌅] . Мій батя як завжди перший розловився не велчкою щучкою і пішов далі по березі ловити рибку [🎣] . Я вже не так активно переміщався проте свою щучку вговрити на клювання вдалося [😁] . Невеличка щука грам за 300 вискочила з трави за [💪🏼] Fancy Grab 2.5 і з шаленим ударом [💥] атакувала приманку. 

Далі і брати хоть і на свої палки в прямому смислі того слова [🤣] витягнули по шнурку [👍] . Ех жаль, що це озеро спускали [😒] , тут колись були такі щуки а не маленькі щученята. Далі щука взагалі перестала клювати з деякою періодичністю впирався в цю рибу проте ніяк, а от окуньок клював чудово [😁] . 1.5 грама фольфрама Fancy Grab 1 [🚀] на тонкому флюрі без карабіна і клювання майже на кожному закилі. А від Dragonfly 0.75 взагалі здурів [😆] , вже на перших підривах заїдав приманку. Напевно Dragonfly дуже сильно нагадував рибці її натуральну кормову базу [🍴] , авжеш ця приманка має настільки високу деталізацію, що її легко спутати з справжньою личинкою бабки.

Окрім окунька ця приманка також зайшла маленькому шнурку. Особисто мені вдалося впіймати 2 щучки та більше 50 полосатих за дуже короткий час.

А ви друзі, ловите рибку на такі маленькі приманки?