Судаки живуть під мостом📸

Автор: Назар Боженко
Дата: 01.02.2023
Місце: Бурштин

 Друзі, цей день ми провели на теплому каналі, де пройшов благодійний фестиваль Бурштинський Судак✅.

Дана водойма славиться великою кількістю риби в зимовий період, але цього разу ситуація склалась трохи по іншому. В звязку з сусідами-піД@р@mu і постійними обстрілами критичної інфраструктури вода у водоймі холодна, течія практично відсутня, а риба відповідно сонна.

Не зважаючи на це всі в рівних умовах і саме у такі важкі моменти треба проявляти свої вміння! Зібрав я один комплект, привязав відвідний повідок та пішов ловити😉. Дуже довгий час взагалі без ніякого успіху, але ближче до кінця першого туру таки знаходжу стайку та висмикую двох кликастих!

Приманка Upstream Sugar 2' Watermelon спрацювала зараз і ще не раз спрацює цього дня🔥. У другому турі переміщаючись по зоні змагань з тією ж приманкою я зібрав ще чотири судака😁.

Три із них взяли в типовому місці - позаду опор моста. Зявилось розуміння та віра у свої дії! Але третій тур загнав нас в четвертий сектор, де знайти хоч одне клювання так і не вдалось. Притягнули нуля і тим самим похоронили свої шанси на попадання у призи🤷🏻‍♂️… Але не засмучуємось! Підгостримо гачки, зчіпимо зуби і повернемось за реваншом😎!Прогноз кльову у твоєму смартфоні 🐠