Благодійний турнір - фестиваль "Ukrainian Carp League" Stage 1

Благодійний турнір - фестиваль "Ukrainian Carp League" Stage 1

Дорогі друзі, з великою радістю запрошуємо Вас на благодійний фестиваль коропової ловлі «Ukrainian Carp League Stage 1», який пройде з 13 до 16 липня на водоймі «Кричевичі». Наш фестиваль має некомерційний характер. Формат фестивалю має не тільки спортивний, але і навчальний характер  проведення даної програми.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ благодійного турнір - фестивалю «Ukrainian Carp League Stage 1»

Фестиваль для спортсменів та початківців  карпфішингу.

Мета та задача

• Основна мета фестивалю – максимально ліберальні правила,  зустріч і товариське спілкування аматорів з спортсменами  коропової рибалки, обмін навичками і товариський фестиваль між  спортсменами та початківцями.
• Пропаганда активного і здорового способу життя.
• Популяризація спортивної коропової рибалки.
• Пропаганда сучасних принципів коропової  рибалки  «ЗЛОВИВ –ВІДПУСТИВ».

 • Фестиваль пройде на водоймі «Кричевичі» з 13.07.2023 р. по 16.07.2023 р.
 • Організатор: Трофимчук Василь Леонідович тел. +380 63 329 13 71

Розклад проведення фестивалю

Реєстрація на фестиваль до 12-00  10.07.2023 року.

13.07.2023

 • 10-00 - відкриття фестивалю, жеребкування,
 • 11-00 - розміщення по секторах (розбивання лагеря і маркерування).
 • 13-00 13.07.2023 - старт фестивалю (кормління та закідування робочих вудилищ).
 • 13-00 16.07.2023 - фініш фестивалю.
 • 15-00 - нагородження, закриття фестивалю.

З внеску кожної команди 1000 грн буде направлена на допомогу ЗСУ, напрямок визначатиметься організатором. 

 • Під час Військових дій в Україні, «Ukrainian Carp League» не буде розподілятися на Першу лігу та Вищу лігу.
 • Мінімум 10 коропових мішків.
 • Заборонено використання плетінки, нанофілу в якості основної волосіні.
 • Відрізок довжиною не більше 8 м в якості шок-лідера.
 • Дозволено використовувати тільки безбороді гачки.
 • Дозволяється використання волосіння діаметром не меншим за 0,25 мм!
 • Підсак (не менше 70 см).  

РЕГЛАМЕНТ

1. Основні положення

1.1. Команда складається з 2-4х повнофункціональних учасників. У випадку форс мажорних обставин в складі команди-дозволено одному учаснику самому завершити виступ команди. Присутність дружин та подруг вітається.
1.2. Змагання будуть проходити по зонному підрахунку. ( Водойма ділиться на зони). Кожна зона буде змагатись за свої призові місця. Тобто 1. 2. 3. Переможець визначається найбільшою вагою зловленої залікової риби. ( Можливе розділення зони на пів зони, в залежності від кількості зареєстрованих команд. Тоді відповідно в кожній пів-зоні буде 1. 2. 3. і т. д. Переможець визначається найбільшою вагою виловленої залікової риби, відповідно цього положення при рівній сумі балів переможцем рахується команда з найбільшою вагою виловленої риби. При рівній сумарній вазі виловленій риби командою рахується по найбільшій середній вазі риби, тобто сума риби в кілограмах ділиться на кількість виловленої риби.)
1.3. Обмін інформацією з дозволу капітана (або учасника) команди, дозволено на протязі світлового дня.
1.4. Фестивалі «Ukrainian Carp League Stage 1», «Ukrainian Carp League Stage 2» та  «Ukrainian Carp League Stage 3»  зв’язані лігою ( регламент https://docs.google.com/document/d/1ZukWuvT8L3QkF3X8mIrSnjh_8zCSGUX2/edit?usp=share_link&ouid=105529943408006782638&rtpof=true&sd=true   ).
1.5. У залік йдуть спіймані коропи та білі амури, вагою 1,5 кг і більші.
1.6. Номер сектора позначений відповідною табличкою, що знаходиться по центру сектора, робоча зона (ринг) - 20 х 12 метрів позначена стрічкою, в цій же зоні розташовуються снасті, корм і табір команди. Відстань між центрами секторів не менше 40 метрів. Зона лову та напрямок лову обмежені стрічками, що визначають ширину рингу.

1.7. Під час Військових дій в Україні, «Ukrainian Carp League» не буде розподілятися на Першу лігу та Вищу лігу.
1.8. Оплата та реєстрація.

• Оплата за участь у фестивалі становить 5500,00 грн.
• Попередня реєстрація має бути підтверджена авансовим внеском до 12-00  10.07.2023. В разі невнесення авансової оплати попередньо зареєстрованого місця:  КОМАНДА  ВТРАЧАЄ  ПРАВО  НА  ЗАРЕЄСТРОВАНЕ  МІСЦЕ.
• Реєстраційний (авансовий) внесок складає 2000 грн, і повинен бути переданий в фонд фестивалю до 10.07.2023 р.   (Способи сплати авансового внеску: картка Приватбанку 4149 6090 0230 9302, одержувач Василь Трофимчук. Після переказу коштів необхідно підтвердити факт оплати за тел. +380 63 329 13 71 (Василь) або Viber. Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників турнір -  фестивалю. Решта суми сплачується при реєстрації команди 13.07.2023 р.
• Команди, що подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. Команда, відсутня на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участь у фестивалі, авансовий внесок не повертається.
• Максимальна кількість команд – 30.

2. Вимоги до снастей, оснастки, насадки, корм і годуванню

2.1. Використовується тільки донна снасть .
2.2. Кожна команда ловить на 4 вудки, по одному гачку на кожній.
Вимоги до монтажу:
Основною вимогою до безпеки монтажів є можливість звільнення риби від грузила і інших елементів оснастки у випадку обриву снасті.
а) безпечна кліпса.
б) при прохідному монтажі або інлайн монтажі з'єднання лідкора з шок-лідером - тільки петля в петлю або буферним вузлом - заборонено використання застібок і вертлюгів!
в) те ж саме при напівпрохідному монтажі або "вертольоті", але в додаток до цього, верхній стопор та той (ті), що ближче до з'єднання лідкора з шок-лідером) повинен бути не закріплений наглухо.
г) оснащення типу Зіг Ріг дозволені - головне, щоб вони відповідали основним вимогам з безпеки до монтажу. Поплавці-контролери заборонені.
2.3. Довжина робочого вудилища обмежена 13 ft, заявлених виробником.
2.4. Заборонено використання вудилища типу «квівер-тип», фідер або пікер.
2.5. Дозволені сигналізатори клювання - будь-якого типу.
2.6. Заборонено використовувати будь-які види годівниць, в т. ч. «Метод» і обліплення кормом елементів монтажу.
2.7. Дозволено точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті.
2.8. Заборонені тваринні насадки та ікра.
2.9. Використання макушатників, «сосок» т. п. заборонено.
2.10. Дозволено встановлювати в своїй зоні 2 маркера.
2.11. Використання ракети, ложки, парашута дозволено тільки в спеціально відведений для цього час - з 9 до 19 години.
2.12. Протягом усього часу дозволяється підгодовування за допомогою кобри для доставки дрібного корму - бойлів і т. п. фабричного приготування або корму виготовленого самостійно із застосуванням каліброваних пристосувань діаметром не більше 70 мм.
2.13. Годування ведеться тільки зі своєї робочої зони з берега - захід у воду заборонений.
2.14. Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пнемо механізмів для доставки корму і оснастки заборонено.
2.15 Забороняється використання ехолоту.
2.16. Заборонено використання плетінки, нанофілу в якості основної волосіні. Відрізок довжиною не більше 8 м в якості шок-лідера.
2.17. Дозволяється використання волосіння діаметром не меншим за 0,25 мм!

3. Ловля, поводження з рибою, зважування, поведінка на березі

3.1. Тільки учасники команди можуть закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників, не мають права допомагати підсачувати або виважувати рибу. 
3.2. Закидання вудок, маркерування і маніпуляції з закормочним обладнанням виконуються тільки зі свого рингу з берега або вимостки, встановленої організатором - захід у воду заборонений. Боковий закид заборонений. Використання транспортних платформ, самостійно збудованих «пірамід» з піддонів і ін. - заборонено. Закидання, маркерування і кормління (підгодовування) з драбини заборонено.
3.3. Виважування риби має відбуватися тільки зі своєї робочої зони. Якщо під час виважування риби буде зачеплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов'язані заявити протест - в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.
3.4. Заходити у воду при підсачуванні і виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно, але не глибше, ніж на висоту забродних чобіт, і тільки в межах, встановленими бічними стрічками робочої зони (рингу).
3.5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсака (не менше 70 см).  Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою і є караним - дискваліфікація. Підсак повинен мати сітку, що завдає мінімальної шкоди рибі. Застосування підсаків з сіткою з жилки заборонено, вважається навмисним необережним поводженням з рибою і карається дискваліфікацією команди.
3.6. Спіймана риба дістається з підсака і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки на спеціальному маті або у воді (ні в якому разі не на землі!). До зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Команди без 10 коропових мішків і коропового мата до фестивалю не допускаються.
3.7. Не забувайте поливати рибу водою на маті!
3.8. Зважування буде проводитись з періодичністю яка буде оголошена на зборі капітанів (перед жеребкуванням). Про великого (понад 10 кг) спійманого коропа або білого амура будь-якої ваги відразу ж повідомляється суддям для якнайшвидшого зважування.
3.9. Після зважування риба відразу ж випускається назад у водойму, при цьому дотримується максимальна обережність. В окремих випадках (коли спіймана велика риба в темний час доби) оргкомітет змагань може просити залишити рибу в мішку після зважування до настання світанку для фотографування організаторами.
3.10. Риба, що має ознаки необережного поводження з нею, а також загибла, не зараховується, а суддями та організаторами розглядається питання про причини події та про можливі організаційні висновки щодо команди.
3.11. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, здійснюється відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба повинна бути відразу відпущена. Для випускання риба переміщується до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаку. У разі, якщо зазначені в цьому пункті порушення мали місце без подальшого падіння риби, команда, яка припустилася цього, отримує жовту картку. ПРИ ПАДІННІ РИБИ - Дискваліфікація.
3.12. УВАГА! Під час фотозйомки риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матом - заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщується до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаці! 
3.13. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків.
3.14. Заборонено шуміти на березі, купатися і розводити вогнища.
3.15. Учасники зобов'язані не чинити перешкод у роботі журналістів, фото-та кінооператорів, які офіційно співпрацюють з оргкомітетом (це означає, що все, що не заховане з «секретної зброї» або з не заклеєною етикеткою, має право бути сфотографованим і знятим, але є недоторкане руками , крім суддів в окремих випадках).
3.16. Учасники та гості фестивалю зобов'язані вести себе коректно при спілкуванні із суддями, організаторами, працівниками забезпечення фестивалю та акредитованими журналістами, фото- та відео операторами.
3.17. Учасникам і гостям заборонено перебувати в стані алкогольного сп'яніння і під дією наркотичних засобів!
3.18. Відповідальність за порушення регламенту одним учасником несе вся команда.
3.19. Все сміття повинно бути акуратно зібране в поліетиленові мішки. Вивіз сміття згідно правил водойми по закінченні змагань.

4. Транспортні засоби, гості та глядачі:

4.1. Тільки акредитований авто-мото транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу. Зона проведення змагань - не менше 50 метрів від берегової лінії, таким чином, транспорт гостей та глядачів залишається поза цією зоною. Подальші пересування тільки пішки.
4.2. Транспортні засоби (ТЗ) учасників змагань повинні бути розташовані так, що б не перешкоджати візуальному спостереженню за тим, що відбувається в робочій зоні (ринзі).
4.3. Виїзд ТЗ учасників зі своїх місць дозволений тільки з відома судді, який видає тимчасовий пропуск для даного ТЗ. Виїзд ТЗ учасників із зони проведення змагань без спеціальної перепустки карається жовтою карткою. Повернення ТЗ на місце відбувається також з відома судді. Переміщення ТЗ учасників вздовж берегової лінії (по зоні змагань) заборонено. За порушення, зазначені в даному пункті - жовта картка.
4.4. Знаходження гостей і глядачів в зоні проведення змагань дозволено тільки в світлий час доби  з 9.00 до 21.00.
4.5. Гості допускаються в зону лову, але не в ринг, тільки при виконанні наступних умов:
а) учасник зобов'язаний попередити суддю своєї зони про майбутній візит, попередньо отримавши згоду на це своїх найближчих сусідів;
б) гості в обов'язковому порядку реєструються в штабі змагань, після чого вони отримують пропуск для відвідування певного сектора- пропуск повинен бути розміщений під лобовим склом а / м в зручному для прочитання зовні місці;
в) заборонено пересування автотранспорту гостей по дорогах вздовж озера;
г) при першому ж зауваженні (претензії) з боку сусідів, гості зобов'язані покинути зону проведення змагань, а по відношенню до приймаючої сторони розглядається питання про застосування штрафних санкцій;
д) учасники несуть відповідальність за поведінку своїх гостей, згідно з Регламентом;
4.6. Глядачі в сектор (ринг) не допускаються, і можуть знаходиться тільки поза межами кордонів сектора (рингу)!

5. Штрафні санкції:

Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному регламентів карається попередженням. Наявність 2 (двох) попереджень прирівнюється жовтій картці!

Крім того:
5.1.  Застосування живих або мертвих тваринних насадок ,або їх, як складової прикорми (це-опариш, мотиль, хробак і т. д.)а також наявність їх під час проведення змагань серед снастей і в багажі учасників - карається виключенням команди зі змагань. Дозволено корм тваринного походження, який пройшов термічну обробку(втрата вологи 60- 80%). Це стосується гамаруса, креветок, дафнії і т. д.
5.2. Порушення положень, що стосуються вимоги до монтажу і оснасток карається виключенням команди із змагань.
5.3. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою крім випадків, коли дані дії заподіяли шкоди рибі - в цьому випадку команда знімається із фестивалю.
5.4. Непред'явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів карається жовтою карткою.
5.5. Не використання коропового (або його замінника) мата карається зняттям даної риби із заліку та жовтою карткою.
5.6. При наявності двох жовтих карток команда знімається зі фестивалю. 
5.7. Команда, виключена із змагання повинна покинути свій сектор протягом 3-х годин з моменту винесення відповідного рішення.
5.8. Результат виключеної із фестивалю команди – анулюється.

6. Судді, суддівство, жеребкування і претензії:

6.1. Судді розподіляються по зонах відповідальності і представляються учасникам фестивалю під час відкриття до жеребкування.
6.2. Ваги у всіх зонах повинні мати однакову похибку вимірювання і перевіряються до початку фестивалю. 
6.3. У регламентні періоди (визначаються на відкритті фестивалю) зважування проводиться  суддями в присутності хоча б одного сусіда.
6.4. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддями, у протоколі в обов'язковому порядку навпроти кожного результату зобов'язані стояти підписи учасника, судді.
6.5. Наявність кульок чи капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед його початком.
6.6. Претензії повинні подаватися судді зони протягом 60 хв. з моменту виникнення. Приймаються фото і відеоматеріали, так само як покази сусідів.
6.7. Претензії розглядаються комісією суддів.
6.8. При розгляді спірних питань, рішення головного судді фестивалю є вирішальним, і оскарженню не підлягає.

7. Призи:

7.1. Призові місця 3 номінації, одна номінація Big fish, додатково призи від спонсорів:

1-ше місце кубок, медалі

2-ге місце кубок, медалі

3-тє місце кубок, медалі

Кубок Big fish – сама найбільша риба (переможець визначається по найбільшому спійманому коропу, або амуру), кубок, медалі

За бажанням учасників можлива організація Джек-потів.

8. Заключні положення

• На час проведення змагань буде можливо замовити харчування з доставкою в сектор, вартість харчування буде оголошено додатково.
• Дотримуйтесь чистоти і порядку в секторах під час змагань - вас можуть не вдало сфотографувати з подальшим розміщенням знімка для публічного ознайомлення.
• Оргкомітет залишає за собою право доповнити або частково змінити регламент, але не пізніше, ніж за три тижні до старту змагань.
• Оргкомітет має право, в окремих випадках, відмовити команді в реєстрації без пояснення причин.
• Будь-яке умисне порушення цього регламенту, принципу fair play (чесної гри) карається дискваліфікацією.

СпонсориПрогноз кльову у твоєму смартфоні 🐠