Чемпіонат України зі спортивної ловлі коропа в особистому заліку

з 
10.08.2020
 по 
14.08.2020

Реєстрація на турнір ” Чемпіонат України зі спортивної ловлі коропа (особистий залік) – 2020″ буде відкрита 14.12.2019 р. о 10-00.

Подані до цього часу заявки не враховуються. При подачі попередньої заявки необхідно вказати назву команди та контактні дані. В команди, що подала заявку є 5 днів на оплату авансу. Зараєстрованими вважаються лише ті бажаючі, що оплатили авансовий внесок. При попередній реєстрації діє правило: одне повідомлення – реєстрація однієї команди.

Реєстрація - https://krychevychi.com.ua/events/chempionat-ukrayiny-osobystyj-zalik/

Чемпіонат України зі спортивної ловлі коропа (особистий залік) – 2020.

1. Календар.

Чемпіонат України зі спортивної ловлі коропа в особистому заліку відбудеться 10-14.08.2020 на Трофейному озері Кричевичі (Волинська обл., Ковельський р-н).

2. Короткий опис турніру:

2.1. Організатором турніру виступає Федерація риболовного спорту України.
2.2. Кількість учасників – 30 команд (2 чоловіки в команді, передбачена наявність запасного учасника і тренера).
2.3. Тривалість турніру 3 доби (72 години).
2.4. Розклад змагнання:
– Прибуття команд на місце змагання 10.08.2020 з 15.00 – 16.00
– Зібрання капітанів 10.08.2020 з 16.00 – 16.30
– Жеребкування 10.08.2020 з 16.30 – 17.00
– Підготовка до старту 10.08.2020 з 17.00– 22.00
– Старт змагання : 11.08.2020 о 07.00
– Закінчення змагання: 14.08.2020 о 07.00
– Підведення підсумків та нагородження переможців 14.08.2020 о 10.00.
2.5. Турнір має статус відкритого. Допускається участь іноземних команд.

3. Заявки на участь:

Реєстрація на турнір Чемпіонат України зі спортивної ловлі коропа в особистому заліку буде відкрита 14.12.2019 р. о  10-00 на сайті krychevychi.com.ua. Подані до цього часу заявки не враховуються. При подачі попередньої заявки необхідно вказати назву команди та контактні дані. В команди, що подала заявку є 5 днів на оплату авансу. Зараєстрованими вважаються лише ті бажаючі, що оплатили авансовий внесок. При попередній реєстрації діє правило: одне повідомлення – реєстрація однієї команди.

4. Оплата:

• Оплата за участь у змаганнях становить 4500,00 грн.
• Реєстраційний (авансовий) внесок складає 2000 грн. Способи сплати авансового внеску: картка Приватбанку 5168 7427 1776 5683, отримувач Дамір Шихотаров. Після переказу коштів необхідно підтвердити факт проплати за тел. +380509697710 Viber, СМС або shykhotarov@gmail.com). Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників змагань. Решта суми сплачується при реєстрації команди на місці змагань 10.08.2020 р.
• Повернення авансового внеску не передбачено.
• Команди, що подали попередню заявку, повинні в обов’язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. Команда, відсутня на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участь у змаганнях, авансовий внесок не повертається.
• Максимальна кількість команд – 30.
• Мінімальна кількість учасників при якій турнір буде проведено – 15.

5. Зібрання капітанів:

На зібранні капітанів формується жюрі, а також надається учя необхідна інформація щодо проведення турніру.

6. Сектор і зона ловлі

6.1. Змагання можуть проводитися на великих і малих річках, каналах, замкнутих водоймах. Для спортсменів повинна бути надана можливість ловити по всій ширині водойми.
6.2. Обрана водойма повинна надати учасникам максимально рівні умови для ловлі і мати 3 відносно рівні зони ловлі.
6.3. На змаганнях відстань між риболовними секторами кожної команди (відстань від зовнішньої сторони одного сектора до зовнішньої сторони другого сектора) повинна складати на озерах, ставках і т.д – не менше 20 м та не більше 60 м
6.4. Сектор, в якому команда ловить рибу (ринг), повинен являти собою площадку (сектор) «20х12 метрів», яка може бути повністю використана для розміщення палаток і парасольок. Кутові стовбці повинні бути щільно вставлені в землю на відстані 20 м вздовж меж кожного сектора. Окрім того, необхідно створити коридор для проходу організаторів, членів журі, запасних, журналістів та делегатів інших команд. Доступ до цього проходу заборонений для глядачів та публіки.

A- доступ розширений тільки для учасників,керівників команд ( одного за раз) та членів журі.
В- Доступ розширений для членів журі, запасних, керівників інших команд та преси.
С, D- доступ розширений для організаторів, членів журі, запасних, преси та делегатів інших команд.
6.5. Проекція бічної розмітки на акваторію визначає зону лову (коридор 20 м) для кожної команди
6.6. Представники кожного клубу мають право і можливість ознайомитись з розміткою і внести протести чи пропозиції щодо її зміни до початку жеребкування. Після жеребкування протести що до розмітки секторів не приймаються.

7. Загальні положення.

7.1. Одразу після жеребкування двійки роз’їжджаються по секторах. Після прибуття в свій сектор спортсмени повинні розмістити всі свої снасті і прикорм всередині рингу. Кожній команді дається час на підготовку спорядження до початку старту турніру, не менше 3 годин
7.2. Даним регламентом змагань допускається проїзд учасників до сектору власним автотранспортом. Автотранспорт може знаходитись біля сектора не створюючи перешкоди для огляду сектора до кінця змагань. Протягом змагань забороняється будь-який рух автотранспорту за виключенням автомобілів доставки харчування (згідно графіка), автомобілів суддів, організаторів і тренерів клубу( якщо це дозволяє географія водойми).
7.3. За кожною зоною закріпляється бригада суддів (складається з 3-4 чоловік). Контроль за роботою суддів, ведення турнірного протоколу, головування в засіданні журі та застосування санкцій у випадку порушень правил спортсменами, здійснює головний суддя. Судді повинні досконало знати правила і регламент змагань.
7.4. Обов‘язки суддів:
• Перед початком змагань узгодити з командами межі та орієнтири ловлі по воді.
• Слідкувати за діями членів команд.
• Проводити зважування і записувати вагу кожного пійманого зарахованого екземпляра риби.
7.5. Зараховуються тільки дзеркальні, лускаті, голі коропи і білий амур. Мінімальна вага для зарахування 1,5 кг. Спіймана риба повинна поміщатися в короповий мішок ( наявність обов’язкова) до процедури зважування.
7.6. В кожному мішку повинен зберігатись не більше, ніж один екземпляр спійманої риби. Всі операції з пійманою рибою проводяться на короповому маті (наявність обов’язкова). Мішки повинні знаходитись максимально глибоко під водою, всередині мішків не повинно бути жодних сторонніх предметів.
7.7. Заборонено користуватись прикормом і насадками тваринного походження у неживому чи живому вигляді, рибною ікрою,, металевими приманками. Обклеювання грузил прикормом заборонено.
7.8. Для насадки і прикорму дозволяється використовувати зерна, бойли, пелетс, а також сипучий прикорм. Також, дозволено застосовувати рідкі та сухі інгредієнти (атрактанти, “діпи”, підсоложувачі, жири, ароматизатори), приготовані на олійножировій чи спиртовій основі з застосуванням витяжок чи екстрактів. Діаметр прикорму, сформованого у вигляді кулі, не повинен перевищувати 70 мм. В світлий період доби для замішування прикорму дозволяється застосовувати акумуляторні міксери.
7.9. Після закінчення змагань залишки прикорму не повинні викидатись у водойму.
7.10 Тривалість турніру складає 3 доби (72 год). У випадку вимушеного передчасного закінчення змагань, що пов’язане, наприклад, з грозою вони вважаються такими, що відбулись, якщо з моменту їхнього початку пройшло не менше 48 год.
7.11. Довжина вудилища для ловлі, прикорму та маркування не повинна перевищувати 4.0 м. Катушки повинні бути оснащені фрикційним гальмом. Дозволені тільки безінтерційні катушки.
7.12. Волосінь вудилищ після того як їх закинули не повинні виходити за умовні межі сектора.
7.13. Допускається використання грузил вагою не менше 50 г. Дозволяються тільки безпечні монтажі, котрі дозволяють коропу звільнитися від грузила у випадку обриву основної волосіні. Відстрілювати грузила при виважуванні коропа заборонено.
7.14. У випадку якщо потрібно визначити по волосінню напрямок закиду, “заднє грузило” на волосінні потрібно буде зняти за першою ж вимогою судді. Використання “заднього грузила” не забороняється.
7.15. Бокові закидання оснастки з грузилом заборонені.
Закидання можна робити тільки через голову.
7.16. Даним регламентом забороняється використання ехолотів, радіокерованих пристроїв в тому числі катерів.
7.17. Дозволяється застосовувати електронні сигналізатори клювання.
7.18. В нічний час забороняється підсвічувати воду прожекторами, ліхтарями, світлом автомобільних фар та іншими світловими приборами. Дозволяється використання малопотужних лобових ліхтариків під час виважування риби, проведенні необхідних маніпуляцій з пійманою рибою, перезакиданні вудилищ, а також для підсвічування внутрішнього простору палатки. В палатках дозволяється розміщення стаціонарного малопотужного світла.
7.19. На робочих стійках або род подах дозволяється розміщувати не більше ніж 4 задіяних вудилища. Кількість вудилищ всередині рингу не обмежується за умови, що запасні вудилища знаходяться у вертикальному/горизонтальному положенні і не розташовані на підставках для ловлі. Максимальна кількість маркерів, що використовуються під час ловлі – 2 шт.
7.20. Всі дії, що пов‘язані безпосередньо з ловлею риби ( закидання, виважування, прикорм, взяття риби у підсак), повинні здійснюватись риболовами всередині своїх рингів. Забороняється звертатись за допомогою до сторонніх осіб.
7.21. З 9:00 до 19:00 прикорм риби дозволено здійснювати будь-якими методами, що є вказані в пункті 8.22. дійсного регламенту. Прикорм за допомогою кобри та використання ПВА мішків, сіток та стрічок дозволено в будь-який період доби.
7.22. Закидання прикорму можна здійснювати рукою або за допомогою ручної “рогатки”, ковшу з довгим руків’ям, за допомогою кобри, катапульти на тринозі, що приводиться в дію за допомою розтягування джгута вручну. Також можна використовувати для закорму сподові вудилища з прикормовими ракетами або “Spomb”.
7.23. Під час змагань судді-контролери знаходяться позаду спортсменів справа або зліва, не заважаючи їм, але мають можливість спостерігати за процесом ловлі. Коропові мішки повинні бути встановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити; риба зберігається у цих мішках живою до зважування.
7.24. Заборонено передавати будь-кому спійману рибу, а також приймати від будь-кого спійману ним рибу.
7.25. За 14 календарних днів, до старту змагань на водоймі, де вони проходитимуть, заборонені будь-які тренування команд, що беруть участь у змаганнях (або окремих членів цих команд). Турніри, на яких дозволені тренування, узгоджуються додатково до початку сезону.
7.26. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила повною мірою.
7.27. Заборонено використання поплавкової снасті, фідеру, свінг-типу, квівер-типу, годівниць, а також приладь , які приводяться в дію за допомогою стиснутого повітря, газу чи електрики.
7.28. Вудилище з поплавками-маркерами повинні бути такими, що можна легко побачити та знаходитися на окремих підставках. Під час ловлі в воді можуть знаходитись тільки 2 маркери, в тому числі ті, що світяться. Ці маркери можуть залишатися в воді протягом усіх змагань і повинні бути вилучені з води після їх закінчення.
7.29. Команда, яка виловила рибу такого виду чи розміру, який не є передбачений положенням про змагання та/чи заборонену до вилову правилами аматорського і спортивного рибальства даного регіону, зобов’язана негайно випустити її у водойму.
7.30. Риба не зараховується, якщо при покльові і виважуванні вона зачепила волосінь вудилища спортсменів з сусідніх секторів, включаючи маркер, і спортсмени з сусідніх команд цього вимагали.
7.31. Двом спортсменам однієї двійки дозволяється одночасно заходити в воду тільки у випадку подвійного виважування для підсачування риби або для поміщення її в короповий мішок.
7.32. Звільнення снасті з зачепу на глибині більше дозволеної для заходу в воду, проводиться після загального сигналу “фініш”.
7.33. Підсаком можуть користуватись тільки самі спортсмени. Діаметр підсаку повинен бути не менше 70 см.
7.34. При спірних питаннях в даному регламенті використовувати “Міжнародні правила FIPSed з проведення командних змагань з ловлі коропа” (остання редакція 16.11.2018 року).
7.35. Протягом одного етапу кожен клуб має право провести 2 заміни. У випадку, коли на заміну заходить спортсмен що виконує обов’язки тренера чи помічника тренера, повноваження автоматично переходять тому спортсмену, якого замінили. Заміни являються безповоротними.

8. Сигнали, що подаються в процесі змагань.

8.1. Спосіб подачі звукових сигналів буде оголошено на зборах капітанів.
8.2. Після першого сигналу риболови можуть приступати до лову, маркування та приготування підгодівлі.
8.3. Якщо до другого сигналу комусь з учасників вдалось підсікти рибу, йому надається ще 15 хвилин, щоб встигнути завести її в підсак.
8.4. Третій сигнал означає, що додаткові 15 хвили, які відведені на виважування, вичерпані і, якщо риба досі не заведена в підсак, її враховувати не будуть.

9. Зважування.

9.1. Зважування проводяться бригадою суддів та відтворюються не менше 3 разів на добу. Графік зважування оголошується і уточняються на засіданні капітанів.
9.2. Зважування проводиться за допомогою протестованих засобів для зважування. Ваги закріплюються на тринозі, що попередньо була встановлена на землі. Для зважування спійманої усіма командами риби, потрібно використовувати ваги однакової моделі з ціною поділки не менше 50 г.
9.3. Кожна двійка повинна мати в наявності не менше 12 коропових мішків. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутись до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.
9.4. Ніхто, крім учасників, чию рибу зважують, та їх капітана, суддів та членів суддівської колегії ( у випадку спірних ситуацій), немає права втручатись в хід зважування ані словесно, ані жодним іншим інший суддя в цей час фіксує результат у відповідних документах.
9.5. Сумка для зважування, що надали організатори, є обов’язковою і слугує для визначення ваги кожного екземпляру риби окремо. Вона повинна бути зволожена перед кожним зважуванням, а ваги доведені до позначки нуль. Дозволяється використання тільки спеціальних коропових сумок для зважування з м’якої ажурної синтетичної тканини, що пропускає вологу. У всіх зонах, сумки для зважування риби яку піймали всі команди, повинні бути однотипними.
9.6. До приходу бригади зважування учасники не повинні витягувати коропові мішки з води. Риба виймається і на короповому маті перекладається до сумки для зважування один із членів команди.
9.7. Рибалки обов’язково повинні зволожувати короповий мат та коропові мішки перед тим, як помістити на них (у них) рибу.
9.8. Після зважування і занесення результатів у протокол рибу з максимальною обережністю потрібно опустити у водойму.
9.9. Під час зважування учасники повинні бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол, у якому фіксується вага кожного екземпляру риби. Жодні протести з питань ваги спійманої риби, після завершення зважування і підписання протоколу не приймаються.
9.10. Якщо виважування та заведення риби в підсак відбулось в присутності бригади зважування, то зважування проводиться без зайвого перекладання риби у мішок і назад, а одразу з підсаку на короповому маті риба перекладається у сумку для зважування.
9.11. Зважування вважається завершеним після підписання протоколу суддями та спортсменами.
9.12. Риба, яку було представлено для зважування зі слідами пошкоджень, які були отримані внаслідок необережного до неї ставлення, зараховуватись не буде і є підставою для введення штрафних санкцій.

10. Журі

10.1. Для вирішення спірних ситуацій, що виникли, та застосування санкцій, що є передбачені правилами, формується журі.
10.2. Склад журі формується на зібранні капітанів, до нього входять:
• Головний суддя змагань.
• 2 (два) капітани команд учасників, що були обрані шляхом голосування на зборах капітанів
10.3. У тому випадку, якщо протест було подано клубом, капітан якого входить до складу журі, або правила були порушені клубом/двійкою, капітан якої є членом журі, останній не може брати участь у голосуванні стосовно цього питання.
10.4. Уся контактна інформація щодо членів журі, повинна бути надана учасникам на зібранні капітанів.

11. Протести

11.1. Кожен учасник змагань має право подавати протест. Протест подається письмово через капітана або тренера клубу/двійки і передається журі змагань.
11.2 Всі протести мають бути підтверджені грошовою заставою в розмірі 1000,00 грн. Якщо протест підтверджено, то задаток в розмірі 1000,00 грн. повертається, якщо ні – залишається в організаторів турніру.
11.3. Протести, за винятком тих, що стосуються визначення місць, які команди зайняли в підсумковому протоколі змагань, подаються не пізніше, ніж через годину після закінчення відповідного туру змагань. Протести, які стосуються визначення місць, що зайняли команди у підсумковому протоколі змагань, повинні бути подані не пізніше ніж через 30 хв після офіційного оголошення результатів змагань.
11.4. Рішення відносно протестів (за винятком тих, що стосуються розподілення місць), повинні бути прийняті журі до затвердження результатів змагань. Під час розгляду кожного протесту ведеться протокол.
11.5. Представник (тренер, капітан) клубу/двійки, що подала протест, зобов’язаний бути присутнім на засіданні журі під час розгляду протесту.

12. Порушення та санкції

12.1. Судді мають право винести усне зауваження спортсменам за незначні порушення Правил дійсного Регламенту.
12.2. Попередження (жовту картку) отримує команда, котра порушила наступні пункти дійсного Регламенту: 7.6, 7.8, 7.12, 7.13, 7.15, 7.18, 7.20, 7.21., 7.27, 7.29, 8.31, 8.33, 9.3, 9.7.
12.3 Дискваліфікацію (червону картку) отримує та команда, яка порушила наступні пункти дійсного Регламенту: 7.7, 7.11, 7.16, 7.24, 7.25, 7.28, 9.12.
12.4. Двійка, що отримала два попередження на одному турнірі (етапі), автоматично отримує дискваліфікацію.
12.5. У випадку дискваліфікації команда зобов’язана максимально швидко покинути сектор, який вона займала. У випадку дискваліфікації команди після фінішу змагань, її результат змагань анулюється, їй присвоюють місце за кількістю зареєстрованих команд плюс п’ять, а решта команд, що зайняли подальші місця, зберігають їх без змін. ( наприклад, знята пара, які зайняла 8-ме місце, наступні за нею пари залишаються на 9-му, 10-му і т. д. місцях).
12.6. Команда, що була дискваліфікована, згідно пункту 12.2 чи 12.3. дійсного регламенту, позбавлена права на відшкодування внеску вступника.
12.7. У випадку повторної дискваліфікації пари протягом одного сезону на різних етапах Чемпіонату України та Кубку України, клуб/двійка може бути знятою з участі в етапах Чемпіонату України у наступному сезоні і результати клубу/двійки в рейтингу анулюються.

13. Чемпіонат України -2020

13.1. Чемпіонат України -2020, проводиться в один етап.
13.2. Кількість учасників повідомляється додатково.
13.3. Умови проведення: згідно даного регламенту.
13.4. Розподіл місць в Чемпіонаті України проводиться за найбільшою загальною вагою риби, спійманою кожною двійкою.
13.5. В особистому заліку переможець визначається, таким чином: двійки, що зайняли перші місця в своїх зонах, потрапляють на 1-3 місця в турнірній таблиці, в залежності від ваги улову за весь період турніру. Ті, що зайняли другі місця в зонах, потрапляють на 4-6 місця в турнірній таблиці в залежності від ваги улову, і так далі. У разі рівних показників, перевагу отримує та двійка, що має найбільшу середню вагу (відношення загальної ваги до кількості риби). У разі рівного розподілу середньої ваги спійманої командами риби, перевага надається команді, яка зловила найбільшу рибу.
13.6. У номінації «Велика риба» переможець визначається за найбільшою вагою спійманого коропа або амура.

Спонсори