Crazy Carp Best of 15 Fish

з 
14.08.2023
 по 
20.08.2023

Комерційний турнір зі спортивної ловлі коропа.

Турнір проводиться з метою популяризації риболовного спорту та підвищення спортивної майстерності спортсменів.

ОРГАНІЗАТОР: Козир Ігор.

СПОНСОРИ ТУРНІРУ: Генеральний спонсор компанія «Crazy Carp»

Інформаційна підтримка; ozero-ulyaniki.com

Місце і час проведення: Озеро Уляники, в період з 14 серпня по 20 серпня 2023р.

Турнір вважається – комерційним.

Відбір команд – на запрошення.

Проводиться в один етап; 145 годин.

Запланована кількість команд: 12 команд.

Вступний внесок команд – 22 000 грн.

«По п’ятнадцяти найбільшим рибам турніру» – в залік йдуть коропи, амури; залікова вага від 15 кг. Після закінчення змагань, в підсумкову таблицю заносяться 15 найбільших риб спійманих під час турніру. За кожну рибу яка потрапить в підсумковий протокол, команда учасник отримує 7000 грн. Максимальна кількість риб яка може забрати одна команда 5 риб. Команда яка занесе в таблицю найбільшу кількість риб, стає переможцем та отримує кубок та медалі (при однаковій кількості риб, переможець визначається загальною вагою табличних риб)
10.4. На змаганнях буде дві таблиці, одна з 15 найбільших риб пійманих на змаганнях, а інша таблиця буде командною, яка утворюється кожною групою окремо (три команди в групі добавляться свої п’ять найбільших риб)
Призовий фонд: 171 000 грн (при повному заповненні команд на турнір). 66 000 грн отримує переможці групи (по 22000 грн кожній команді) та 105 000 грн буде розділено на 15 риб (7000 грн за кожну рибу)

УВАГА ГОДУВАННЯ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ТІЛЬКИ КОБРОЮ

1. ОРГАНІЗАЦІЯ.

1.1. Прибуття спортсменів і реєстрація команд – 13 серпня 2023р. до 15-00, на озері.

1.2. Жеребкування і збори капітанів команд – 13 серпня 2023 о 15-30.

1.3. З 16-00 розміщення в секторах.

1.4. Старт змагань: 14 серпня 2023р. о 08.00.

1.5. Закінчення змагань: 20 серпня 2023р. о 09.00.

1.6. Нагородження: 20 серпня 2023р. об 11.00. (без запізнень)

Склад команди – до 4 (чотирьох) людей. Жоден учасник не може виступати індивідуально.

Команди, що беруть участь в турнірі повинні в обов’язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію.

  1. ЖЕРЕБКУВАННЯ.

Жеребкування проводиться під контролем організаторів і головного судді змагань.

За команду, відсутню на жеребкуванні з поважної причини, жереб витягує представник оргкомітету.

  1. 3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ.

Збір капітанів носить інформативний характер і може, проводиться до початку турніру.

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

4.1. По прибутті в свій сектор спортсмени повинні розмістити все своє оснащення та прикормку всередині рингу.

4.2. За згодою організаторів, учасники можуть добиратися до свого сектору своїм транспортом, який дозволяється залишати поруч з сектором.

4.3. У залік йдуть тільки дзеркальні, лускаті, лисі коропи та амури, вагою понад 15кг.

4.4. Зловлена риба має зберігатися у коропових мішках (не більше однієї особини в кожному мішку). Дозволяється використовувати лише мішки на блискавці, мішки на зав’язках суворо ЗАБОРОНЕНІ. Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою, але не на дні. Всередині мішків не має бути поплавків або інших сторонніх предметів. Жоден інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники мають бути забезпеченими достатньою кількістю (щонайменше 10 шт.) власних коропових мішків. Риба вагою понад 25 кг має зберігатися у мішках з верхніми поплавками

4.5. Риба, пред’явлена ​​на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті недбалого з нею поводження, в залік не йде. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.6. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.

4.7. Кожна риба зважується окремо.

4.8. Заборонено користуватися підгодовуваннями і насадками тваринного походження в живому і неживому вигляді, риб’ячою ікрою, металевими приманками.

4.9. Для підгодовування дозволено  лише – бойл. Все інше –  СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.

4.10. Заліплювати грузило прикормкою заборонено.

4.11. Змагання проводиться в один етап тривалістю 145 годин; в разі вимушеного передчасного припинення змагання, пов’язаного, наприклад, з грозою, воно вважається завершеним, якщо з моменту його початку пройшло не менше 120 годин.

4.12. Кожен учасник повинен знати положення змагань і виконувати його правила в повному обсязі.

4.13. Довжина коропових вудилищ, не повинна перевищувати 4-х метрів. Дозволені тільки безінерційні котушки з фрикціоном.

4.14. Оснащення можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища. Кожне вудилище може бути оснащено тільки одним гачком, а насадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою «волосяного» монтажу. Дозволено використання шок-лідера, моно-лідера.

4.15. Допускається використання грузил вагою не менше 50 г, волосінь діаметром не менше 0,25-0,26мм. Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють коропові (Амуру) звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.

4.16. Ловля на поплавкову снасть, фідер, свінгтіп, квівертіп, з використанням годівниць і пружин ЗАБОРОНЕНО. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.17. Застосування «задніх» вантажів на волосіні дозволено. У разі, якщо потрібно визначити по волосіні напрямок закидання, грузило повинно бути знято на першу вимогу судді.

4.18. Закид можна робити тільки через голову. Бічні закидання оснастки з грузилом ЗАБОРОНЕНІ.

4.19. Жилки вудилищ після закидання не повинні виходити за умовні межі зони лову, утворені уявними лініями сторін зони лову. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.20. Заходити у воду можна тільки при виведенні риби, на висоту не вище коліна.

4.21. Дозволено застосування механічних та електронних сигналізаторів клювання.

4.22. Під час лову у воді може знаходитися тільки один маркер.

4.23. Наявність у спортсменів спеціального матраца для риби обов’язково. Його якість повинна забезпечувати повну безпеку для риби. Допускаються тільки мат «ЛЮЛЬКА» на ніжках.

4.24. Рибалки повинні в обов’язковому порядку зволожувати короповий мат і коропові мішки перед тим, як помістити на них (в них) рибу. Вся зважена риба в живому вигляді акуратно відпускається назад у водойму.

4.25. Радіокеровані пристосування і ехолоти ЗАБОРОНЕНІ.

4.26. Будь-які рибальські пристосування, які приводяться в рух стисненим повітрям, газом або електрикою, ЗАБОРОНЕНІ.

4.27. Рухи будь-якого автотранспорту ЗАБОРОНЕНІ, крім транспортних засобів організаторів і суддів змагання.

4.28. ЗАБОРОНЕНО передавати будь-кому свою спійману рибу, або приймати від кого-небудь спійману ним рибу. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.29. ЗАБОРОНЕНО висвітлювати воду ліхтарями і прожекторами.

4.30. Використання джерел освітлення усередині намету допускається.

4.31. При виведенні риби можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності.

4.32. Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі все сміття.

4.33. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ, але ловити можна одночасно тільки трьома вудилищами.

4.34. Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудлища, і повинні стояти вертикально.

4.35. Вудки з поплавками-маркерами повинні бути легко обумовлені, позначені і теж не можуть перебувати на підставках поруч з вудлищами які задіяні на змаганні.

4.36. Тільки самі спортсмени можуть користуватися підсакою.

УВАГА!!! Підсак повинен бути, трьох кутньої форми, не менше 45 см зі змінними вусами, для того щоб після закладу риби в підсак, зняти їх, скрутити зайвою сітку і дістати рибу в мат.

4.37. Учасники не мають права приймати жодної допомоги з боку.

4.38. Спортсмени можуть використовувати простір усередині свого рингу на власний розсуд.

4.39. Всі дії, пов’язані безпосередньо з риболовлею (закидання, виведення, підгодовування, узяття риби в підсак), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх рингів.

4.40. Всі маніпуляції снастями і закормочними засобами виробляються тільки з вимостки, яка встановлена ​​ОРГАНІЗАТОРОМ! Тільки виведення риби можливо з заходом у воду: підсочувати і виводити НЕ ВИЩЕ висоти коліна. Звільнення снастей (або передбачуваної риби, що знаходиться в зачепі) проводиться ТІЛЬКИ з дозволу головного судді, однією людиною, який в даний момент не маніпулює вудилищем, з можливістю заходу НЕ ВИЩЕ, ніж на висота коліна. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.41. Дозволено годування тільки коброю. Кількість прикормки необмежена. Використання стіків, ПВА мішків ДОЗВОЛЕНО.

4.42. Під час змагання судді можуть перебувати в секторі, позаду рибалок справа або зліва, не заважаючи процесу лову, але, маючи можливість спостерігати за їх уловом. Коропові мішки повинні бути встановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити.

4.43. Акредитованим фотокореспондентам і відео-операторам, і іншим представникам ЗМІ дозволено заходити в сектор в супроводі судді і тільки з дозволу капітана команди.

4.44. Розводити багаття в секторах ЗАБОРОНЕНО.

4.45. Гостям і відвідувачам ДОЗВОЛЕНО відвідувати учасників турніру, тільки з дозволом організаторів або головного судді.

4.46. Розпивати спиртні напої у великій кількості, голосно розмовляти, лаятися голосно матом, співати голосно пісні заборонено.

4.47. Встановлювати намет, шелтер, шатер на містках ЗАБОРОНЕНО.

   

 

  1. СИГНАЛИ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

5.1. Спосіб подачі звукових сигналів буде оголошений на зборах капітанів.

5.2. Після першого сигналу учасники можуть починати підгодовування і приступати до лову.

5.4. Другий сигнал означає, що змагання закінчено. Якщо до другого сигналу комусь з учасників вдалося підсікти рибу, то йому надається ще 15 хвилин, щоб встигнути завести її в підсак.

  1. ЗВАЖУВАННЯ.

6.1. Зважування проводиться суддівською бригадою, 2 людини в присутності сусідньої команди. Зважування здійснюється 3 (три) рази в день; вранці і ввечері (в обід тільки при наявності залікової риби). При наявності 5 залікових риб, зважування проходить відразу після визову судді.

6.2. Зважування проводиться за допомогою отарених ваг з ціною поділки не більше 10 гр. Вони закріплюються на тринозі, встановленої на землі.

6.3. Одна людина з бригади суддів виробляє саме зважування, а інший фіксує результат в протоколі зважування. Записи із зазначенням результатів зважування повинні бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і спортсменам.

6.4. Ніхто, крім учасників, рибу яку зважують, суддів і членів журі (в разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в ході зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином.

6.5. Сумка для зважування, що надається організаторами є обов’язковою і служить для визначення ваги кожного екземпляра риби окремо. Вона повинна бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги приведені до нуля. У всіх зонах сумки для зважування повинні бути однотипними.

6.6. До приходу суддів для зважування, учасники не повинні виймати коропові мішки з води. Риба виймається з мішка тільки з дозволу судді і на короповому матраці перекладається в сумку для зважування одним з членів команди. Після зважування риба відпускається у водойму під контролем суддів.

6.7. Під час зважування учасник повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол зважування. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму і підписання протоколу не приймаються.

6.8. Зважування проводиться в присутності спортсмена сусідньої команди в обов’язковому порядку.

  1. ЖУРІ.

7.1. У функції журі входить розгляд можливих протестів і накладення передбачених правилами санкцій. Склад цього журі формується до початку змагання під час зборів капітанів.

7.2. До складу журі входять:

       – голова журі – представник оз. Уляники;

       – головний суддя турніру;

       – 2 капітана команд учасниць від кожної зони, які визначаються шляхом жеребкування, або голосування.

7.3. Якщо правила були порушені командою, капітан якої представлений в журі, то останній не може брати участі в голосуванні з цього питання.

7.4. Члени журі мають нести нагрудний знак із розбірливою написом «журі» і знаходитися безпосередньо на місці проведення змагання.

8.5. Місце, де будуть постійно чергувати члени журі, а також номери їх мобільних телефонів, будуть повідомлені учасникам на зборах капітанів, а так само відображені в протоколах змагань.

  1. ПРОТЕСТИ.

8.1. В ході змагань можлива подача в журі усних протестів, пов’язаних з порушеннями правил окремими командами. В цьому випадку при розгляді таких протестів жюрі приймає рішення про дискваліфікацію, або попередження команди. У випадки повторного попередження команда дискваліфікується. Тільки журі може дискваліфікувати команду.

8.2. Всі протести (крім тих, що стосуються підсумкового розподілу місць), повинні бути передані в журі не пізніше години після закінчення турніру в письмовому вигляді. Протести стосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані протягом 30 хвилин після оголошення результатів.

8.3. Протести, що стосуються підсумкового розподілу місць, подаються в письмовому вигляді протягом 30 хвилин після вивішування підсумкового протоколу на дошці оголошень.

8.4. У підсумковому протоколі з остаточним розподілом місць має бути зазначено час його вивішування.

8.5. Підсумковий протокол вивішується на дошці оголошень за 30 хвилин до процедури нагородження спортсменів.

8.7. Кожен письмовий протест супроводжується депозитом в розмірі 1000 гривень. У разі відхилення протесту вказана сума переводиться на рахунок оргкомітету.

8.8. Журі приймає рішення шляхом голосування; в разі рівності голосів визначальним стає голос голови журі.

  1. ПОРУШЕННЯ І САНКЦІЇ.

9.1. Зняття зі змагань – за порушення пунктів – 4.15, 4.19; 4.25; 4.28.

9.2. Команда, яка отримала два попередження за порушення регламенту, знімається зі змагань.

9.3. Команді, знятої зі змагань внесок не повертається.

  1. РОЗПОДІЛ МІСЦЬ.

10.1. Загальний розподіл командних місць:
10.2. Після жеребкування, всі команди діляться на 4 групи (3 команди в кожній групі). В кожну групу входять по три сектора (сектора для кожної з груп будуть оголошені перед початком жеребкування). П’ять найбільших риб кожної команди заносяться в таблицю, що утворює окрему таблицю з 15 риб для кожної групи (кожна команда додає свої 5 найбільших риб). Переможець груп визначається найбільшою вагою 15 риб та отримує кубки, медалі, а також 22000 грн для кожної команди в групі.

10.3.  «По п’ятнадцяти найбільшим рибам турніру» – в залік йдуть коропи, амури; залікова вага від 15 кг. Після закінчення змагань, в підсумкову таблицю заносяться 15 найбільших риб спійманих під час турніру. За кожну рибу яка потрапить в підсумковий протокол, команда учасник отримує 7000 грн. Максимальна кількість риб яка може забрати одна команда 5 риб. Команда яка занесе в таблицю найбільшу кількість риб, стає переможцем та отримує кубок та медалі (при однаковій кількості риб, переможець визначається загальною вагою табличних риб)
10.4. На змаганнях буде дві таблиці, одна з 15 найбільших риб пійманих на змаганнях, а інша таблиця буде командною, яка утворюється кожною групою окремо (три команди в групі добавляться свої п’ять найбільших риб)
Призовий фонд: 171 000 грн (при повному заповненні команд на турнір). 66 000 грн отримує переможці групи (по 22000 грн кожній команді) та 105 000 грн буде розділено на 15 риб (7000 грн за кожну рибу)

  1. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

11.1. Церемонія закриття і нагородження команд проходить по закінченню змагань.

ОРГКОМІТЕТ

ЗАРЕЄСТРОВАНІ КОМАНДИ:

1. С2 – м. Київ

2. БО16 – м. Обухів

3. B44 Team – м. Ірпінь

4. Olton – м. Київ, Кропивницький

5. Mr.Carpyatnik – м. Суми

6. Обьект 22 – м. Київ

7. Millon Carp – м. Київ

8. Сазан – м. Фастів, м. Київ

9. STR-Fenix – м. Київ

10. Ерлінг – м. Кропивницький

11. Carpfishing Team “Рівняни” – м. Рівне

12. MEGASAN – м. Київ

Спонсори



Лунний прогноз кльову у твоєму смартфоні 🌙