Закриття сезону 2022

з 
10.10.2022
 по 
14.10.2022

Щорічний комерційний турнір зі спортивної ловлі коропа.

Турнір проводиться з метою популяризації риболовного спорту та підвищення спортивної майстерності спортсменів.

ОРГАНІЗАТОР: Дирекція озера Ульяникі.

СПОНСОРИ ТУРНІРУ: Генеральний спонсор торгова марка «CARP PRO»

Інформаційна підтримка:  http://ozero-ulyaniki.com

Місце і час проведення: Озеро Ульяникі, Київська область с.Ульяникі, в період з 10 жовтня по 14 жовтня 2022р.

Турнір вважається – комерційним.

Відбір команд – по реєстрації.

Проводиться в один етап; 97 годин.

Запланована кількість команд: 12 команд.

Вступний внесок команд – 10500 грн.

Для участі в турнірі необхідно сплатити 3000 грн, до 01 вересня 2022р. У випадки відмови команди від участі в турнірі, з якихось причин сума внеску не повертається.

Переможець буде визначений за двома номінаціями ЗАГАЛЬНИЙ ВЕС і по 5 КРУПНИМ РИБАМ.

Переможець буде визначатися за найменшою кількістю балів у номінаціях.

У разі збігу балів у команд, місце в підсумковій таблиці буде визначатися за найбільшою вагою, всієї виловленої командою риби.

ОРГАНІЗАЦІЯ.

1.1. Прибуття спортсменів і реєстрація команд – 09 жовтня 2022р. до 13.30, на озері.

1.2. Жеребкування і збори капітанів команд – 09 жовтня 2022 о 14.00.

1.3. Розміщення в секторах.

1.4. Старт змагань: 10 жовтня 2022р. о 08.00.

1.5. Закінчення змагань: 14 жовтня 2022р. о 09.00.

1.6. Побудова та нагородження 14 жовтня 2022р. Об 11.00. (Без запізнень)

Склад команди – 3 (три) людини, допускаються команди з 2-х чоловік. Жоден учасник не може виступати індивідуально.

Команди, що беруть участь в турнірі повинні в обов’язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію.

ЖЕРЕБКУВАНЯ.

Жеребкування проводиться під контролем організаторів і головного судді змагань.

За команду, відсутню на жеребкуванні з поважної причини, жереб витягує представник оргкомітету.

ЗБОРИ КАПІТАНІВ.

Збори капітанів носить інформативний характер і може, проводиться до початку турніру. На зборах затверджується журі для розгляду поданих протестів, вирішення спірних питань, а так само підведення результатів турніру.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

4.1. По прибуттю в свій сектор спортсмени повинні розмістити всі свої снасті і прикормку всередині рингу.

4.2. За згодою організаторів, учасники можуть добиратися до свого сектора своїм транспортом, який дозволяється залишати поруч з сектором.

4.3. У залік йдуть тільки дзеркальні, лускаті, лисі коропи і амури, вагою від 3 кг.

4.4. Спіймана риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більше одного примірника в кожному мішку). Кожна команда, повинна мати не менше 2-х мішків для зважування з поплавками, для зберігання великої риби. ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ використовувати мішки тільки на блискавки, мішки на зав’язках, суворо ЗАБОРОНЕНО. Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою, але не дні. Всередині мішків не повинно бути поплавців або інших сторонніх предметів. Жоден інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники повинні бути забезпечені достатньою кількістю (не менше 10 шт.) Власних мішків для зберігання риби.

4.5. Риба, пред’явлена ​​на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті недбалого з нею поводження, в залік не йде. За порушення даного пункту Регламенту – червона картка.

4.6. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.

4.7. Кожна риба зважується окремо.

4.8. Заборонено користуватися підгодовуваннями і насадками тваринного походження в живому і неживому вигляді, риб’ячої ікрою, металевими приманками, а також глиною.

4.9. Дозволено застосовувати тільки сипучу підгодовування, Бойл, пелет. Використання зерна (кукурудза, горох, люпин та інші бобові) СУВОРО ЗАБОРОНЕНО. Крім вареної конопель, ріпаку, пташиного корму.

4.10. Облепліваніе вантажив підгодовуванням ЗАБОРОНЕНО.

4.11. Змагання проводяться в один етап тривалістю 97 годин; в разі вимушеного передчасного припинення змагання, пов’язаного, наприклад, з грозою, воно вважається таким, що відбувся, якщо з моменту його початку пройшло не менше 72 годин.

4.12. Кожен учасник повинен знати положення змагань і виконувати його правила в повному обсязі.

4.13. Довжина коропових вудилищ, вудилищ для годування (спод) і маркерних вудилищ не повинна перевищувати 4-х метрів. Дозволені тільки безінерційні котушки з фрикціоном.

4.14. Оснащення можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища. Кожне вудилище може бути оснащено тільки одним гачком, а насадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою «волосяного» монтажу. Дозволено використання шок-лідера, моно-лідера.

4.15. Допускається використання грузил вагою не менше 50 г, волосінь діаметром не менше 27. Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють коропові (Амуру) звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.

4.16. Ловля на поплавкову снасть, фідер, свінгтіп, квівертіп, з використанням годівниць і пружин ЗАБОРОНЕНО. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.17. Застосування «задніх» вантажив на волосіні дозволено. У разі, якщо потрібно визначити по волосіні напрямок закидання, грузило повинно бути знято на першу вимогу судді.

4.18. Закид можна робити тільки через голову. Бічні закидання оснастки з грузилом ЗАБОРОНЕНІ.

4.19. Ліски вудилищ після закидання не повинні виходити за умовні межі зони лову, утворені уявними лініями сторін зони лову. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.20. Заходити у воду можна тільки при виведенні риби, на висоту не вище коліна.

4.21. Дозволено застосування механічних та електронних сигналізаторів клювання.

4.22. Під час лову у воді може знаходитися тільки один маркер.

4.23. Наявність у спортсменів спеціального матраца для риби обов’язково. Його якість повинна забезпечувати повну безпеку для риби. Допускаються тільки мат “ЛЮЛЬКА” на ніжках.

4.24. Рибалки повинні в обов’язковому порядку зволожувати короповий мат і коропові мішки перед тим, як помістити на них (в них) рибу. Вся зважена риба в живому вигляді акуратно відпускається назад у водойму.

4.25. Радіокеровані пристосування і ехолоти ЗАБОРОНЕНІ.

4.26. Будь-які рибальські пристосування, які приводяться в рух стисненим повітрям, газом або електрикою, ЗАБОРОНЕНІ.

4.27. Рухи будь-якого автотранспорту ЗАБОРОНЕНІ, крім транспортних засобів організаторів і суддів змагання.

4.28. ЗАБОРОНЕНО передавати будь-кому свою спійману рибу, або приймати від кого-небудь спійману ним рибу. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.29. ЗАБОРОНЕНО висвітлювати воду ліхтарями і прожекторами.

4.30. Використання джерел освітлення усередині намету допускається.

4.31. При виведенні риби можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності.

4.32. Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі все сміття.

4.33. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ, але ловити можна одночасно тільки чотирма вудлищами.

4.34. Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудлища, і повинні стояти вертикально.

4.35. Вудки з поплавками-маркерами повинні бути легко обумовлені, позначені і теж не можуть перебувати на підставках поруч з беруть участь в лові вудлищами.

4.36. Тільки самі спортсмени можуть користуватися підсакою.

УВАГА!!! Підсак повинен бути, трьох вугільної форми, не менше 45см зі знімними вусами, для того щоб після закладу риби в підсак, зняти їх, скрутити зайвою сітку і дістати рибу в мат.

4.37. Учасники не мають права приймати жодної допомоги з боку.

4.38. Спортсмени можуть використовувати простір усередині свого рингу на власний розсуд.

4.39. Всі дії, пов’язані безпосередньо з риболовлею (закидання, виведення, підгодовування, узяття риби в підсак), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх рингів.

4.40. Всі маніпуляції снастями і закормочнимі засобами виробляються тільки з вимостки, яка встановлена ​​ОРГАНІЗАТОРОМ! Тільки виведення риби можливо з заходом у воду: подсачивать і виводити НЕ ВИЩЕ висоти коліна. Звільнення снасті (або передбачуваної риби, що знаходиться в зачепі) проводиться ТІЛЬКИ з дозволу головного судді, однією людиною, який в даний момент не маніпулює вудилищем, з можливістю заходу НЕ ВИЩЕ, ніж висота коліна. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.41. Закидати прикормку можна за допомогою ковша з довгою рукояттю (однорічного або дворічного) або без неї, за допомогою одне і дворучний трубки-кобри. Можна також використовувати мішки з розчинного матеріалу, ПВА сітку, нитку з розчинного матеріалу, кормушку- «ракету» довжиною не більше 250 мм, внутрішній діаметр якої не повинен перевищувати 50 мм., А також «СПОМБ».

4.42. З 19.00 години вечора і до 09.00 годин ранку підгодовування будь-яким способом, крім кобри, ЗАБОРОНЕНО.

4.43. Протягом всього іншого часу, підгодовування з використанням дозволених інгредієнтів і способів підгодовування не обмежена.

4.44. Під час змагання судді можуть перебувати в секторі, позаду рибалок справа або зліва, не заважаючи процесу лову, але, маючи можливість спостерігати за їх уловом. Коропові мішки повинні бути встановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити.

4.45. Акредитованим фотокореспондентам і відео-операторам, і іншим представникам ЗМІ дозволено заходити в сектор в супроводі судді і тільки з дозволу капітана команди.

4.46.  Разводить костры в секторах ЗАБОРОНЕНО.

4.47. Гості та відвідувачі учасників турніру, можуть знаходиться в зоні сектора, тільки з дозволом головного судді змагань.

4.48. Розпивати спиртні напої, голосно розмовляти, лаятися голосно матом, співати голосно пісні, включати музику ЗАБОРОНЕНО.

4.49. Встановлювати намет, шелтер, шатер на містках ЗАБОРОНЕНО.

СИГНАЛИ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

5.1. Способ подачи звуковых сигналов будет объявлен на собрании капитанов.

5.2. После первого сигнала  участники могут начинать прикармливание и приступать к ловле.

5.4. Второй сигнал означает, что соревнование закончено. Если до второго сигнала кому-то из участников удалось подсечь рыбу, то ему предоставляется еще 15 минут, чтобы успеть завести ее в подсак.

ЗВАЖУВАННЯ.

6.1. Зважування проводиться суддівською бригадою, 2 людини в присутності сусідньої команди. Зважування здійснюється 3 (три) рази в день; вранці, в обід і ввечері.

6.2. Зважування проводиться за допомогою оттарірованих ваг з ціною поділки не більше 5 грам. Вони закріплюються на тринозі, встановленої на землі.

6.3. Одна людина з бригади суддів виробляє саме зважування, а інший фіксує результат в протоколі зважування. Записи із зазначенням результатів зважування повинні бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і спортсменам. 

6.4. Ніхто, крім учасників, рибу яких зважують, суддів і членів журі (в разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином.

6.5. Сумка для зважування, що надається організаторами є обов’язковою і служить для визначення ваги кожного екземпляра риби окремо. Вона повинна бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги приведені до нуля. У всіх зонах сумки для зважування повинні бути однотипними.

6.6. До приходу суддів для зважування, учасники не повинні виймати коропові мішки з води. Риба виймається з мішка і на короповому мате перекладається в сумку для зважування одним з членів команди. Після зважування риба відпускається у водойму під контролем суддів.

6.7. Під час зважування учасник повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол зважування. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму і підписання протоколу не приймаються.

ЖУРІ.

7.1. У функції журі входить розгляд можливих протестів і накладення передбачених правилами санкцій. Склад цього журі формується до початку змагання під час зборів капітанів.

7.2. До складу журі входять:

 – голова журі – представник оз.Ульяникі;

 – головний суддя турніру;

 – 2 капітана команд учасниць від кожної зони, які визначаються шляхом жеребкування, або голосування.

7.3. Якщо правила були порушені командою, капітан якої представлений в журі, то останній не може брати участі в голосуванні з цього питання.

7.4.Члени журі зобов’язані носити нагрудний знак із розбірливою написом «журі» і знаходитися безпосередньо на місці проведення змагання.

8.5. Місце, де будуть постійно чергувати члени журі, а також номери їх мобільних телефонів, будуть повідомлені учасникам на зборах капітанів, а так само відображені в протоколах змагань.

ПРОТЕСТИ.

8.1. В ході змагань можлива подача в журі усних протестів, пов’язаних з порушеннями правил окремими командами. В цьому випадку при розгляді таких протестів жюрі приймає рішення про дискваліфікацію, або попередження команди. У випадки повторного попередження команда дискваліфікується. Тільки журі може дискваліфікувати команду.

8.2. Всі протести (крім тих, що стосуються підсумкового розподілу місць), повинні бути передані в журі не пізніше години після закінчення турніру в письмовому вигляді. Протести стосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані протягом 30 хвилин після оголошення результатів.

8.3. Протести, що стосуються підсумкового розподілу місць, подаються в письмовому вигляді протягом 30 хвилин після вивішування підсумкового протоколу на дошці оголошень.

8.4. У підсумковому протоколі з остаточним розподілом місць має бути зазначено час його вивішування.

8.5. Підсумковий протокол вивішується на дошці оголошень за 30 хвилин до процедури нагородження спортсменів.

8.6. Після процедури нагородження спортсменів ніякі протести не приймаються.

8.7. Кожен письмовий протест супроводжується депозитом в розмірі 1000 гривень. У разі відхилення протесту вказана сума переводиться на рахунок оргкомітету.

8.8. Журі приймає рішення шляхом голосування; в разі рівності голосів визначальним стає голос голови журі.

ПОРУШЕННЯ І САНКЦІЇ.

9.1. Жовта картка – за порушення пунктів – 4.15, 4.19; 4.25; 4.28.

9.2. Команда, яка отримала два попередження за порушення регламенту, знімається зі змагань.

9.3. Команді, знятої зі змагань внесок не повертається.

РОЗПОДІЛ МІСЦЬ.

10.1. Загальний розподіл командних місць:

10.1.1. Розподіл місць проводиться по загальній вазі і по 5 великим рибам ..

10.1.2. Перше місце займає команда, яка набрала найменшу кількість балів.

10.1.3. Переможець буде визначатися за найменшою кількістю балів у номінаціях.

У разі збігу балів у команд, місце в підсумковій таблиці буде визначатися за найбільшою вагою, всієї виловленої командою риби. У випадки рівності, переможець визначиться з питань загальної середньої ваги всієї виловленої риби.

ТРЕНУВАННЯ.

11.1. Все тренування учасників турніру, на оз.Ульяникі, проводяться за 10 (десять) днів до старту турніру.

ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

12.1. Церемонія закриття і нагородження команд проходить по закінченню змагань.

12.2. Команди, що зайняли в загальному заліку Перше, Друге і Третє місце нагороджуються медалями, грошовими призами і призами від спонсорів.

12.3. Команда зловила «Найбільшого Карпа» нагороджується, призами від спонсорів.

ОРГКОМІТЕТ

Спонсори