Закриття сезону 2023 на Уляниках

Закриття сезону 2023 на Уляниках
з 
02.10.2023
 по 
06.10.2023

Турнір проводиться з метою популяризації риболовного спорту та підвищення  майстерності спортсменів.

РЕЄСТРАЦІЯ на турнір з 01 лютого 2023 року об 19-00 (команда яка буде зареєстрована раніше в основний склад не попадає).

ОРГАНІЗАТОР: Дирекція озера Уляники.

СПОНСОРИ ТУРНІРУ: Генеральний спонсор торгова марка «CARP PRO»

Інформаційна підтримка: ozero-ulyaniki.com

Місце і час проведення: Озеро Уляники, в період з 02 жовтня по 06 жовтня 2023р.

Турнір вважається – комерційним.

Відбір команд – вільна реєстрація на сайті ozero-ulyaniki.com

Вступний внесок команд – 15 000 грн.

Заланована кількість команд – 12 (з них резерв адміністрації водойми 2 команди), 10 місць у вільній реєстрації.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

 1. При реєстрації команди вказувати номер телефону для зв’язку та відправлення реквізитів на оплату.
 2. Реєстраційні заявки на участь у змаганнях подаються до наявності вільних місць. Участь в змаганні можлива тільки за попередньою реєстрацією (запрошенням).
 3. Виїзд до місця змагання тільки при наявності підтвердження про участь від організатора.
 4. Команда вважатиметься зареєстрованою, тільки після оплати реєстраційного авансового внеску. Авансовий внесок необхідно сплатити до 1 вересня 2023 року, якщо команда з основного складу не підтвердила свою участь авансовим внеском, то вона переноситься в резерв, а перша команда з резерву потрапляє до основного складу, та має 7 днів на оплату авансового внеску. У випадку відмови команди від участі в турнірі по будь-яким причинам, авансовий внесок не повертається, команда має право передати своє місце іншій команді не меньш чим за 10 днів, попередивши про це організатора змагань. За виключенням форс-мажорних обставин.
 5. Команда, яка не сплатила другий авансовий внесок не допускається до жеребкування (за вийнятком особливих випадків, коли Оргкомітет дозволив внести повну суму при реєстрації на водоймі, для команд із-за кордону).
 6. Реєстрація на участь в основному складі закінчується за два тижні до змагань, або при досягнені максимальної кількості команд (12). Команди, що подали заявки після цього терміну, будуть зареєстровані як резервні та перейдуть до основного складу, у випадку відмови однієї з команд прийняти участь у турнірі, або при наявності вільного місця.
 7. Реєстраційний авансовий внесок 10000 грн. можна перерахувати на карту Приватбанк № …. …. …. ….   плюс 1% до суми. (до 1 вересня 2023). ).  Після оплати прохання підтверджувати дзвінком , яка команда та яку суму оплатила.
 8. Решта суми 5000 грн., сплачується безпосередьно перед початком змаганнь.
 9. Склад команди – 2-3 (два обо три) спортсмена, (індивідуальної участі недопускається).
 10. Команда, що знаходиться в неповному складі (менше двох чоловік) на момент сигналу «Старт» розпочати ловлю риби не може, а може лише маркувати сектор та прикормлювати.
 11. Команди, які подали попередню заявку, повинні в обовязковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. Команда, яка відсутня (не приїхала або не повідомила про запізнення) на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участь в турнірі.
 12. Переможець буде визначатися по двум таблицям : загальна вага та 5 (пяти) найбільшим рибам (короп, амур).
 13. Залік з 5 (п’яти) кг.
 14. Годування дозволено : кобра цілодобово, спомб – 9-00 – 18-00.
 15. Під час проведення турніру рух транспортних засобів, прийом гостей СУВОРО ЗАБОРОНЕНО ( після другого попередження команда дискваліфікується, та має на протязі двох годин покинути водойму).
 16. Переможець буде визначатися за найменшою кількістю балів у номінаціях.
 17. У разі збігу балів у команд, місце в підсумковій таблиці буде визначатися за найбільшою вагою, всієї виловленої командою риби.
 18. Номінація крупна риба розігрується муж командами, які посіли з 4 по 12 місце. Призові місця 1-2-3 в номінації участь не приймають.
 19. Команда, яка привела своїми діями до загибелі риби, дискваліфікується і виплачує штраф. Дискваліфікація виконується за згодою журі.

1. ОРГАНІЗАЦІЯ.

1.1. Прибуття спортсменів і реєстрація команд – 01 жовтня 2023р. до 14.-00, на озері.

1.2. Жеребкування і збори капітанів команд – 01 жовтня 2023 о 15-30.

1.3. З 16-00 розміщення в секторах.

1.4. Старт змагань: 02 жовтня 2023р. о 08.00.

1.5. Закінчення змагань: 06 жовтня 2023р. о 09.00.

1.6.Нагородження 06 жовтня 2023р. Об 11.00. (Без запізнень)

2. ЖЕРЕБКУВАНЯ.

Жеребкування проводиться під контролем організатора і головного судді змагань. За команду, відсутню на жеребкуванні з поважної причини, жереб витягує представник оргкомітету.

3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ.

Збори капітанів носить інформативний характер і може, проводиться до початку турніру. На зборах затверджується журі для розгляду поданих протестів, вирішення спірних питань, а так само підведення результатів турніру.

4. ПЕРЕБУВАННЯ У СЕКТОРІ.

4.1. По прибуттю в свій сектор спортсмени повинні розмістити всі свої снасті і прикормку всередині сектора.

4.2. За згодою організаторів, учасники можуть добиратися до свого сектора своїм транспортом, який дозволяється залишати поруч з сектором.

4.3. У залік йдуть тільки дзеркальні, лускаті, лисі коропи і амури, вагою від 5 кг.

4.4. Спіймана риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більше одного примірника в кожному мішку). Кожна команда обовязково повинна мати не менше 2-х мішків – слінгів, для зберігання великої риби. ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ використовувати мішки тільки на блискавках, мішки на завязках, суворо ЗАБОРОНЕНИ. Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою, але не на дні. Всередині мішків не повинно бути поплавців або інших сторонніх предметів. Жоден інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники повинні бути забезпечені достатньою кількістю (не менше 10 шт.) Власних мішків для зберігання риби.

4.5. Риба, пред'явлена ​​на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті недбалого з нею поводження, в залік не йде. За порушення даного пункту Регламенту – червона картка.

4.6. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.

4.7. Кожна риба зважується окремо.

4.8. Заборонено користуватися підгодовуваннями і насадками тваринного походження в живому і неживому вигляді, рибячої ікрою, металевими приманками, а також глиною.

4.9. Для підгодовування дозволено застосовувати тільки сипучу складову, бойл, пелет. Використання зерна (кукурудза, горох, люпин та інші бобові) СУВОРО ЗАБОРОНЕНО. Крім вареної коноплі, ріпаку, пташиного корму.

4.10. Обліплювання грузків   ЗАБОРОНЕНО.

4.11. Змагання проводяться в один етап тривалістю 97 годин; в разі вимушеного передчасного припинення змагання, пов'язаного, наприклад, з грозою, воно вважається таким, що відбувся, якщо з моменту його початку пройшло не менше 72 годин.

4.12. Кожен учасник повинен знати положення змагань і виконувати його правила в повному обсязі.

4.13. Довжина коропових вудилищ, вудилищ для годування (спод) і маркерних вудилищ не повинна перевищувати 4-х метрів. Дозволені тільки безінерційні котушки з фрикціоном.

4.14. Оснащення можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища. Кожне вудилище може бути оснащене тільки одним гачком, а насадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою «волосяного» монтажу. Дозволено використання шок-лідера, моно-лідера.

4.15. Допускається використання грузил вагою не менше 50 г, волосінь діаметром не менше 0,25 – 0,26 . Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють рибі звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.

4.16. Ловля на поплавкову снасть, фідер, свінгтіп, квівертіп, з використанням годівниць і пружин ЗАБОРОНЕНО. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.17. Застосування «задніх» вантажив на волосіні дозволено. У разі, якщо потрібно визначити по волосіні напрямок закидання, грузило повинно бути знято на першу вимогу судді.

4.18. Закид можна робити тільки через голову. Бічні закидання оснастки з грузилом ЗАБОРОНЕНІ.

4.19. Ліски вудилищ після закидання не повинні виходити за умовні межі зони лову, утворені уявними лініями сторін зони лову. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.20. Заходити у воду можна тільки при виведенні риби, на висоту не вище коліна.

4.21. Дозволено застосування механічних та електронних сигналізаторів клювання.

4.22. Під час лову у воді може знаходитися тільки один маркер.

4.23. Наявність у спортсменів спеціального матраца для риби обовязково. Його якість повинна забезпечувати повну безпеку для риби. Допускаються тільки мат “ЛЮЛЬКА” на ніжках.

4.24. Рибалки повинні в обовязковому порядку зволожувати короповий мат і коропові мішки перед тим, як помістити на них рибу. Вся зважена риба в живому вигляді акуратно відпускається назад у водойму.

4.25. Радіокеровані пристосування і ехолоти ЗАБОРОНЕНІ.

4.26. Будь-які рибальські пристосування, які приводяться в рух стисненим повітрям, газом або електрикою, ЗАБОРОНЕНІ.

 4.27. ЗАБОРОНЕНО передавати будь-кому свою спійману рибу, або приймати від кого-небудь спійману ним рибу. За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.28. ЗАБОРОНЕНО висвітлювати воду ліхтарями і прожекторами великої потужності.

4.29. Використання джерел освітлення усередині намету допускається.

4.30. При виведенні риби можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності.

4.31. Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі все сміття.

4.32. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ, але ловити можна одночасно тільки чотирма вудлищами.

4.33. Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудлища, і повинні стояти вертикально.

4.34. Вудки з поплавками-маркерами повинні бути легко обумовлені, позначені і теж не можуть перебувати на підставках поруч з беруть участь в лові вудлищами.

4.35. Тільки самі спортсмени можуть користуватися підсакою.

УВАГА!!! Підсак повинен бути, трьох вугільної форми, не менше 45см зі знімними вусами, для того щоб після закладу риби в підсак, зняти їх, скрутити зайвою сітку і дістати рибу в мат.

4.36. Учасники не мають права приймати жодної допомоги з боку.

4.37. Спортсмени можуть використовувати простір усередині свого рингу на власний розсуд.

4.38. Всі дії, пов'язані безпосередньо з риболовлею (закидання, виведення, підгодовування, узяття риби в підсак), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх рингів.

4.39. Всі маніпуляції снастями і закормочнимі засобами здійснюються   тільки з вимостки, яка встановлена ​​ОРГАНІЗАТОРОМ! Тільки виведення риби можливо із заходом у воду: подсачивать і виводити НЕ ВИЩЕ висоти коліна.  За порушення даного пункту Регламенту – жовта картка.

4.40. Закидати прикормку можна за допомогою ковша з довгою рукояттю (однорічного або дворічного) або без неї, за допомогою одне і дворучний трубки-кобри. Можна також використовувати мішки з розчинного матеріалу, ПВА сітку, нитку з розчинного матеріалу, кормушку- «ракету» довжиною не більше 250 мм, внутрішній діаметр якої не повинен перевищувати 50 мм., А також «СПОМБ».

4.41. З 19.00 години вечора і до 09.00 годин ранку підгодовування будь-яким способом, крім кобри, ЗАБОРОНЕНО.

 4.42. Під час змагання судді можуть перебувати в секторі, позаду рибалок справа або зліва, не заважаючи процесу лову, але, маючи можливість спостерігати за їх уловом. Коропові мішки повинні бути встановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити.

4.43. Акредитованим фотокореспондентам і відео-операторам, і іншим представникам ЗМІ дозволено заходити в сектор в супроводі судді і тільки з дозволу капітана команди.

4.44.  Разводити багаття в секторах ЗАБОРОНЕНО

4.45. Гості та відвідувачі учасників турніру, можуть знаходиться в зоні сектора, тільки з дозволом головного судді змагань у світлий час доби.

4.46. Розпивати спиртні напої, голосно розмовляти, лаятися голосно матом, співати голосно пісні, включати музику ЗАБОРОНЕНО.

4.47. Встановлювати намет, шелтер, шатер на містках ЗАБОРОНЕНО.

5. СИГНАЛИ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

5.1. Засіб подачі звукового сигналу буде повідомлений на жеребкуванні..

5.2. Після першого сигналу  участники можуть починати лов риби.

5.3. Другий сигнал – кінець змагань. Якщо якійсь із команд до другого сигналу вдалося засікти рибу, то команда має 15 хв. на її заведення у підсак.

6. ЗВАЖУВАННЯ.

6.1. Зважування проводиться суддівською бригадою, 2 людини в присутності сусідньої команди. Зважування здійснюється 3 (три) рази в день; вранці, в обід і ввечері.

6.2. Зважування проводиться за допомогою відтарованих ваг з ціною поділки не більше 5 грам. Вони закріплюються на тринозі, встановленої на землі.

6.3. Одна людина з бригади суддів зважує, а інша фіксує результат в протоколі зважування. Записи із зазначенням результатів зважування повинні бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і спортсменам. 

6.4. Ніхто, крім учасників, рибу яких зважують, суддів і членів журі (в разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином.

6.5. Сумка для зважування, що надається організаторами є обовязковою і служить для визначення ваги кожного екземпляра риби окремо. Вона повинна бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги приведені до нуля. У всіх зонах сумки для зважування повинні бути однотипними.

6.6. До приходу суддів для зважування, учасники не повинні виймати коропові мішки з води. Риба виймається з мішка і на короповому маті і перекладається в сумку для зважування одним з членів команди. Після зважування риба відпускається у водойму під контролем суддів.

6.7. Під час зважування учасник повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол зважування. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму і підписання протоколу не приймаються.

7. ЖУРІ.

7.1. У функції журі входить розгляд можливих протестів і накладення передбачених правилами санкцій. Склад цього журі формується до початку змагання під час зборів капітанів.

7.2. До складу журі входять:

– голова журі – представник оз.Уляники;

– головний суддя турніру;

– 2 капітана команд учасниць, які визначаються шляхом  голосування.

7.3. Якщо правила були порушені командою, капітан якої представлений в журі, то останній не може брати участі в голосуванні з цього питання.

7.4. Місце, де будуть постійно чергувати судді, а також номери їх мобільних телефонів, будуть повідомлені учасникам на зборах капітанів, а так само відображені в протоколах змагань.

8. ПРОТЕСТИ.

8.1. В ході змагань можлива подача в журі усних протестів, повязаних з порушеннями правил окремими командами. В цьому випадку при розгляді таких протестів журі приймає рішення про дискваліфікацію, або попередження команди. У випадки повторного попередження команда дискваліфікується. Тільки журі може дискваліфікувати команду.

8.2. Всі протести (крім тих, що стосуються підсумкового розподілу місць), повинні бути передані в журі не пізніше години після закінчення турніру в письмовому вигляді.  

8.3. Після процедури нагородження спортсменів ніякі протести не приймаються.

8.4. Кожен письмовий протест супроводжується депозитом в розмірі 1000 гривень. У разі відхилення протесту вказана сума переводиться на рахунок оргкомітету.

8.5. Журі приймає рішення шляхом голосування; в разі рівності голосів визначальним стає голос голови журі.

9. ПОРУШЕННЯ І САНКЦІЇ.

9.1. Жовта картка – за порушення пунктів -4.4, 4.9, 4.10, 4.15, 4.16, 4.18, 4.19, 4.27, 4.28, 4.39, 4.41.

9.2. Команда, яка отримала два попередження за порушення регламенту, знімається зі змагань.

9.3. Команді, знятої зі змагань внесок не повертається.

10. РОЗПОДІЛ МІСЦЬ.

10.1. Загальний розподіл командних місць:

10.2. Розподіл місць проводиться по загальній вазі і по 5 великим рибам ..

10.3. Перше місце займає команда, яка набрала найменшу кількість балів.

10.4. Переможець буде визначатися за найменшою кількістю балів у номінаціях.

10.5. У разі збігу балів у команд, місце в підсумковій таблиці буде визначатися за найбільшою середньою вагою, всієї виловленої командою риби. У випадки рівності, переможець визначиться з питань загальної середньої ваги всієї виловленої риби.

11. ТРЕНУВАННЯ.

11.1. Все тренування учасників турніру, на оз.Уляники, проводяться за 10 (десять) днів до старту турніру.

12. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

12.1. Церемонія закриття і нагородження команд проходить по закінченню змагань.

12.2. Команди, що зайняли в загальному заліку Перше, Друге і Третє місце нагороджуються кубками, медалями, грошовими призами і призами від спонсорів.

12.3. Команда, яка зловила «Найбільшого Коропа » нагороджується кубками,   грошовими призами і призами від спонсорів 

В зв’язку  з ВІЙНОЮ графіки можуть коригуватися.

ОРГКОМІТЕТ

ЗАРЕЄСТРОВАНІ КОМАНДИ:

1. Legion – м. Черноморськ – Одеса

2. RAINMASTER – м. Київ

3. Carp Master – м. Вінниця

4. ANGLERS team – м. Київ

5. Домик рибака + – м. Київ

6. Спортмарин – м. Одеса

7. Dmitral Team – м. Київ

8. Славутич – с. Черкаськи Тишки

9. Двоє не рахуючи пса – м. Харків

10. Авантаж – м. Одеса

11. MEGASAN – м. Київ – по запрошенню

12. По запрошенню

СпонсориВіртуальний помічник по рибалці 🤖🎣