Риболовля однієї ПРИМАНКИ

Автор: Назар Боженко
Дата: 23.03.2020

Всі вже мабуть знають, що я не фанат великої кількості приманок і не люблю носити за собою сумки снастей. Іноді мої коробки бувають ну дуже мінімалістичні!


Саме як сьогодні❗️

Одна приманка і вперед! Змінюю точки, проводки, але на гачку завжди залишався білий Фюжен(http://bit.ly/2w3qnPk ). Він тут добре працював минулого року, тому і зараз вірив саме в нього. Приїхали на водойму, коли сонце вже високо піднялось з-за горизонту, а виплили на воду годині о 9 взагалі...Для судака пізнувато, проте мали думку, що у такій холодній воді це не критично! Помилялись...

Перша точка. Найближча від берега. Вихід на міляк з глибокої ямки. Обловлювати починаю саме мілину закидами в берег і вже на третій проводці отримую цей бажаний ТУК! Бланк скайлайна нагрузився, але потужний комель в модельці до 24 грам, легко справляється з таким розміром! День відкрито судачком під півторачку🔥 А далі ця місцинка видала ще два більш скромних кликастих і холосту покльовочку.

Висновок після першого якоря - білий фюжен рибі подобається! Ловиться з підходу, немає сенсу затримуватись! Другий якір - глиняна коса, де любить крутитись і щука, і судак. Ловля на двійниках, щоб максимально покращити реалізацію. Фрикціон на Стеллі затягнутий майже на мертво, що так само тільки позитивно впливає на якість підсічки. В такому випадку снасть має бути надійна! Восьмижильний санлайновський шнур в 0.8 діаметрі і 0.35 флюрик для ловлі в 'чистих' умовах. В коряжнику чи при різких бровках - однозначно грубші діаметри. На першій проводці отримую дві дуже чіткі покльовки, але обидві холості🤷🏻‍♂️ Зате з другого закиду добираю таки рибку. Ще один кликастий красень в районі 50см!


На жаль, після цього вихід завершився і сама ловля стала випрошуванням однієї покльовки. За весь день я наковиряв ще два судака і все🙈Реально, треба було встигати на ранковий вихід і кайфувати перших дві години риболовлі💯

Вся рибка була повернута на рідні 'грядки' і вже скоро подарує нове життя!