Закриття по щуках відбулось

Автор: Назар Боженко
Дата: 15.02.2023

Закриття по щуках відбулось

Так, як цього року з 15 лютого діє заборона на вилов щуки, то перед нею ми вирішили останній раз ще вирватись на риболовлю. Тим паче, на Львівщині нарешті стала крига. Хоч і не дуже надійна, але +-5см було і нам цього вистачило!

Цей виїзд був і відкриттям і закриття .

Прибули на водойму, коли ледь-ледь починало світати і першим ділом побігли робити лунки під жерлиці. Я сьогодні поставив пять штук і насправді цього було більше ніж достатньо!

Не розумію тих, хто заставляє поле в 30-50 штук… Голод, мабуть, заважає думати.

Частина моїх жерлиць оснащена трійниками, інші - двійниками. Я ще експериментую із цим та намагаюсь зрозуміти, який з гачків буде кращим для мене.

Поки особливої різниці не помічаю.

Буквально 10 хвилин проходить і я отримаю перший підйом. Щука мотає, але зрештою кидає живця. Таке сьогодні повторювалось часто!

Напевно, підйому з четвертого я таки реалізовую першу щуку! Далі ще ряд холостих, а тоді друга риба в руках. До кінця ловлі я встиг набігатись! Біля 15 спрацювань було, а на кригу витягнув 4 щуки.

Краще працював малий живець, а на більшого зовсім тишина…По видах різниці не було. І на карася, і на плотву, і на окуня брало .
В підсумку рибалкою задоволений, рибу в руках потримав і фото на память зробив. Далі сподіваюсь будуть звіти вже саме із улюбленим спінінгом.



Прогноз кльову у твоєму смартфоні 🐠