Риболовля в мороз -8 і дикі карасі

Автор: Назар Боженко
Дата: 14.02.2023

Чесно кажучи, я не знаю що мене змотивувало на риболовлю в таку погоду… Мабуть, думка про великих судаків😅. Але скажу одразу, жодного я так і не зловив🤷🏻‍♂️.

Свою риболовлю я розпочав ще по темноті, змінював приманки та місця, але результату не було. Ранок промайнув... Час від часу на відвідний повідок влітали окунці, але вони мене не цікавили. Бажання було спіймати саме судака. В обід прийшов на місцину поблизу моста, там точно мав стояти кликастий. Проте на гачок потрапив знову не він. Цього разу порадував бонусний карасик 🐠. Сильна риба, задоволення від виважування подарував, та щей цього разу я вирішив забрати кілька штук.

В тому ж місці на протязі дня мені попалась ще парочка таких же красенів! Найбільший з них потягнув на 710 грам 👍.Протягом ловлі я, мабуть, кругів 7 зробив по найкращих місцях, спробував і 2 дюйма і 3… Відвідний і класичний джиг. Жодної 100% покльовки судака я так і немав😔.

Близько 15 години дня вітер вже просто здував з ніг і я більше не витримав. В тіло не було холодно, я одягнувся добре, але щоки підмерзли, а дрібний сніг ніби їх 'різав'!

Не можу сказати, що рибалкою я залишився розчарований, але відчуття недосказаності залишилось! А значить, треба їхати ще!

Читати більше - Інтерв'ю ФішХаб з Назаром Боженко - Майстром спорту Міжнародного класу з риболовного спортуПрогноз кльову у твоєму смартфоні 🐠