Чемпіонат України 2020

Автор: Назар Боженко
Дата: 30.06.2020

Чемпіонат України 2020. Спінінг-Човен

Ми давно планували поїздку на ЧУ і цього року це нарешті трапилось. Хоч нашим виступом ми залишились не задоволені і можна сміливо його назвати провальним, я хочу поділитись із вами нашим досвідом ловлі на Дніпрі і нашим планом дій в усі ці дні.

Перший день ми повністю присвятили перевірці старих точок, які нам показали наші напарники по команді. Риба на них була і за день я отримав більше десятка клювак. Декілька хвостів побувало у підсаці. Найжирніші з цих точок ми одразу записували собі в маршрут на тур!

Другий день - ціль перевірити нові протоки. Але риба там дуже рандомна...Одна щука на вході в протоку і ще одна вльотна за декілька годин. Вльотна, але від цього не менш приємна))) 87 см і вага не менше 5 кілограм! На вобчик - Магсквад 128 в маттайгері

Далі за маршрутом перевірити озеро, яке утворюється на стику декількох проток. Знаходимо цікаву канаву глибиною 3-4 метра на фоні загальної глибини 1,5-2 метра і там вдається зловити декілька риб. Записуємо точку в ТУР. Що стосується приманок, то в нас була ставка на Fusion 4' та Swirl 3'. Зранку добре працював шоколадний колір, а коли сонце підіймалось вище, добре спрацьовував білий. Спочатку я добре відловлювався Фюженом, але реально здалось, що пасивній щуці довгохвостий твістер краще заходить і після того основну ставку ми зробили скме на Swirl.

Третій і четвертий день тренувань ми провіряли ділянки поруч з нашими робочими точками, щоб під час переходів можна було ще десь зупинятись і добирати щуку. Одна з таких знайдених точок і дасть круту рибку вже в турі.

Тур 1. Побудували собі маршрут і вирішили, щоб не траплялось в турі, не відходити від нашого плану! Перша ділянка не дає покльовок, а от друга(озеро) з першого якоря приносить залік. Під час переходу на третю ділянку стаємо на провірити одну точку, яку я випадково знайшов в обід, поки Сергій спав у човні. Перший закид, фантастична за силою покльовка і на підсічці розумію, що там гарна риба!
Швидке, але виважене поводження з рибою і за дві хвилини гарний бонус в 79см у підсаці.

На цьому перший тур закінчили. Більше риби взяти не вдалось...А другий туо став для нас взагалі прлвальним і ми притулили нуляку, хоча і покльоки, і сходи, і зріз отримали...

Третій тур вже нічого не вирішував для нас і я зловив всього одну залікову щуку на 50см. В підсумку за всі три тури в наших руках побувало всього три щуки, хоча треба було ловити 5-7 штук за один день. Всю рибу на змаганнях мені вдалося зловити саме на шоколадний UPSTREAM Swirl 3’.

Основна причина нашої поразки - ловля не в тих місцях. Ми провіряли ближні протоки, а там, як виявилось, не достатньо риби...Хоча на тренуваннях покльовок хватало. Суперників в тих місцях майже і не зустрічали.