😍 З ультралайтом по малій річці!

Автор: Назар Боженко
Дата: 26.01.2023

Друзі, цей риболовний виїзд я провів з максимально легким комплектом: вудилище в тесті до 4-ьох грам, катушечкою у вазі 165 грам та супер тонкою ниткою # 0.2 розміру.

Ціль - пошук зимових окунців та щучки👍.

Я одразу готував себе до того, що риба буде максимально пасивна і прийдеться зменшуватись до 1-го грами чи навіть менше. Чому? - Тому що всі крайні виїзди на малі річки були такими… Отже на воді близько 9 ранку, падає невеликий сніг❄️ та є легкий морозець. Привязую монтаж - 1 грам та Upstream Scorp 1.6 в кольорі оливки.

Чесно, я ще навіть фрикціон не перевірив як з другого-третього закиду мені клюнуло щось добре💯! Але фрикціон виявився перетягнутий, а 0.2 нитка такого не пробачає. Відрив! Закрались думки, що це могла бути щука! Хоча, в річці є вся риба… Продовжую ловити далі і на скорпа таки розловлюсь першим окунцем, а за певний час і щучка ним посмакувала. Початок ловлі цікавий, є контакти і це радує👍. Ще хвилин 20 переміщаюсь і вирішую спробувати активну приманку.

Привязую також мікроскрутку 0.11мм в довжині 5см, бо шанс на щуку великий. Приманка - свінг імпакт 2". З другого закидання одразу чіткий тичок, але пустий. А на наступному закиді вже без удару, але сідає цей пузатий окунярчик🍉. Справжній зимовий ікряний кавунчик. Подарував чудові емоції і після фотографії був відпущений☝️. На жаль, далі тема активної приманки працювати перестала. Як і практично все...

Ще близько трьох годин блукав берегами річки, але вдалось спокусити лише штук 5 малих окунців. Погода не сприяла комфортній ловлі, чай у термосі завершувався, а віри у гарний результат вже не було. Час додому!💯 Зібрав свою снасть у чехол та почемчикував на маршрутку🚌.Лунний прогноз кльову у твоєму смартфоні 🌙