День гарних риб😍🐋!

Автор: Назар Боженко
Дата: 23.01.2023

Так склалось, що саме у холодну пору в мене завжди більше терпіння до ловлі риби залікового розміру. Мабуть, це повязано з тим, що мала риба зараз максимально пасивна. І відповідно получається вибір: декілька мікроокунів за день чи 1-2 покльовки гарних риб👍. Часто цей вибір падає саме на другий варіант і тоді в моїх руках опиняється лайт комплект чи навіть медіум.

Цього разу для риболовлі на невеликому озері я взяв 902 Чорний Лебідь, оснастив його катушкою Twin Power с3000 та шнуром Х8 Siglon # 0.4. В цьому озері 50/50 може клюнути як щука, так і судак! Тому грубий флюр не завадить - 0.47 у моєму випадку. Ранкову ловлю розпочинаю із джигріга 5 грам з приманками 3-4 дюйма. Перше клювання на ділянці з твердим дном приносить білий Свінг, але рибу не просік і вона відпала за секунду… Далі зміна місць і тиша. Вирішую ще раз пробивати місце, де була покльовка, але вже іншою приманкою. Колір холодної води це фіолет.

Ставлю Ізі шайнера 4" і з другого закиду судак запакував його в самі гланди🔥. Це був крутий удар, такий як має бути у справжнього злого зандера💯. Звісно, після фотографії я відпускаю рибу у рідну стихію і продовжую полоскати силікон. Отримую ще одне клювання, доволі сильне, але знову не вдалось засікти… До кінця риболовлі на мій гачок ще потрапив бонусний дзеркальний короп, який зачіпився за бік. Не залік… Але заряд емоцій подарував🔥!Прогноз кльову у твоєму смартфоні 🐠